Росіяни звільнять ще шістьох депортованих українських дітей за підтримки Катару – WP

Вівторок, 5 грудня 2023, 14:02
Росіяни звільнять ще шістьох депортованих українських дітей за підтримки Катару – WP
Фото: Getty Images

Державний міністр Катару з питань міжнародного співробітництва Лолва аль-Хатер заявив, що Росія погодилася звільнити ще шістьох депортованих українських дітей, щоб вони возз'єдналися зі своїми сім'ями в Україні за посередництва Катару.

Джерело: The Washington Post

Деталі: Повідомляється, що звільнення українських дітей має відбутись у вівторок 5 грудня. За даним видання, кілька українських дітей вже зустрілися з катарськими дипломатами в посольстві Катару в Москві.

Реклама:

За словами неназваного чиновника, група з шести дітей має виїхати з Москви і попрямувати через Білорусь в Україну.

Один з чиновників на умовах анонімності повідомив, що мати одного 11-річного хлопчика – військовослужбовець і перебуває в російському полоні. "Його батько помер близько десяти років тому, і тепер він залишиться з тіткою по матері. До цього часу він жив з родичами в окупованій Росією Донецькій області", - додав сказав чиновник.

Групу складають діти від 8 до 15 років. "Розвиваючи імпульс останніх тижнів, Катар продовжує відігравати роль посередника між українським та російським урядами, успішно сприяючи возз'єднанню ще шістьох українських дітей з їхніми сім'ями напередодні святкових днів", - зазначив Аль-Хатер.

ВІДЕО ДНЯ

Що було раніше: Перед цим до України за допосмогою Катару повернувся депортований з Маріуполя до РФ юнак Богдан Єрмохін, який отримав в Росії повістку. 

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News