ДБР перевіряє відрядження нардепа Борта, який засиджувався за кордоном

Вівторок, 5 грудня 2023, 14:12
ДБР перевіряє відрядження нардепа Борта, який засиджувався за кордоном
Віталій Борт, фото: comments.ua

Державне бюро розслідувань розслідує можливе підроблення документів для виїзду за кордон народним депутатом від забороненої ОПЗЖ Віталієм Бортом.

Джерело: ДБР, Офіс генпрокурора

Дослівно ДБР: "Встановлено, що народний депутат відповідно до розпоряджень голови Верховної Ради двічі їздив до Угорщини: з 12 по 14 квітня та з 03 по 05 липня 2023 року.

Реклама:

Водночас після спливу термінів відрядження, він вчасно не повертався в Україну, а продовжував перебувати за кордоном. Зокрема, депутат у приватних справах відвідував Угорщину, Туреччину, Сполучені Штати Америки, Австрійську Республіку, Федеративну Республіку Німеччина, Італійську Республіку, Французьку Республіку".

Деталі: ДБР та прокуратура не називають ім’я депутата. За даними УП, йдеться про Віталія Борта.

Офіс генпрокурора повідомляє, що ще 27 жовтня було внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом вчинення службового підроблення народним депутатом (ч. 1 ст. 366 КК України) на підставі матеріалів, зібраних ДБР.

ВІДЕО ДНЯ

ДБР уточнює, що перевіряється інформація щодо внесення нардепом до документів про відрядження неправдивих відомостей щодо терміну, мети та країн відрядження.

Що передувало: 

  • 4 грудня проект "Схеми" (Радіо Свобода) опублікував розслідування, в якому зазналось, що Віталій Борт у квітні й у липні 2023 року виїжджав за кордон у триденні службові відрядження, але обидва рази не повертався вчасно.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...