Веніславський: В Раді готують законопроєкт про повістки е-поштою і рекомендованим листом

Вівторок, 5 грудня 2023, 20:46
Веніславський: В Раді готують законопроєкт про повістки е-поштою і рекомендованим листом
Фото: MEDIACENTER.ORG.UA

У Верховній раді обговорюють питання можливості вручення повісток через електронну пошту і рекомендованим листом.  

Джерело: представник президента у Раді, член комітета з питань національної безпеки та оборони Федір Веніславський в інтерв’ю "РБК-Україна"

Пряма мова: "…Законопроект стосується безпосередньо питань мобілізації – він так і називається: проект закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів, пов'язаних з удосконаленням питань мобілізації, військового обліку, проходження військової служби.

Реклама:

…У законопроекті ми плануємо прописати можливість вручення повістки не лише особисто під розписку, але і через електронну пошту та рекомендованим листом. Тобто сповіщення про надходження рекомендованого листа надходить до поштової скриньки, а уже сам лист з повісткою мають видати людині особисто в руки відповідними представниками поштових служб.

Це так звана публічна повістка.

Щодо актуальності електронних поштових скриньок, у нас вже фактично діє електронний кабінет військовозобов'язаних та призовників, який буде містити усі ідентифікаційні дані. Ці норми мають спростити отримання повістки і не дозволяти людям зловживати тим, що він нібито не отримує повістку і не порушує закон".

ВІДЕО ДНЯ

Деталі: Веніславський розповів, що "ці норми є в законопроєкті, який ми ще напрацьовуємо". "Він ще не зареєстрований. Дискусії ще продовжуються. Проте є всі шанси зареєструвати цей документ у фінальному вигляді вже до кінця цього тижня", - сказав він.

Передісторія:

  • 24 листопада президент України Володимир Зеленський доручив міністру оборони Рустему Умєрову, головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та міністерствам розробити комплексний план щодо мобілізації військових.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News