Якщо Конгрес не схвалить допомогу Україні, це відкриє скриньку Пандори – Блінкен

Середа, 6 грудня 2023, 10:55
Якщо Конгрес не схвалить допомогу Україні, це відкриє скриньку Пандори – Блінкен
Ентоні Блінкен, фото Getty Images

Державний секретар США Ентоні Блінкен наголосив на важливості продовження підтримки України, щоб Росія зазнала поразки у своїй агресії.

Джерело: Блінкен на заході, організованому вашингтонською некомерційною організацією "Коаліція глобального лідерства США", "Європейська правда"

Пряма мова: "Ми повинні забезпечити, щоб Україна продовжувала досягати успіху.  Ми повинні забезпечити, щоб Росія продовжувала зазнавати поразки… Якщо ми цього не зробимо, Путіну буде дозволено діяти безкарно, що відкриє скриньку Пандори агресії по всьому світу".

Реклама:

Деталі: Блінкен заявив, що припинення підтримки України дозволить президенту РФ Владіміру Путіну безкарно продовжувати свої агресивні плани.

Він додав, що додаткове фінансування також важливе для Ізраїлю, а також для мирних мешканців Гази.

Нагадаємо: Питання захисту південного кордону США стало ключовим джерелом розбіжностей між демократами й республіканцями в Конгресі, яке нині гальмує схвалення додаткового фінансового запиту Білого дому щодо допомоги Україні.

ВІДЕО ДНЯ

Республіканці вимагають посилити вимоги до прибулих, аби зупинити міграцію, навіть шляхом порушення гуманітарних зобов’язань США, тоді як демократи виступають за комплексний перегляд системи міграції як такої.

Представники обох партій вели переговори, аби дійти компромісу, але сенатор Кріс Мерфі, головний перемовник від демократів, заявив журналістам, що переговори зірвалися, оскільки республіканці відмовилися відступити від вимог.

Повідомлялося, що демократи у Сенаті США представили пакет фінансування національної безпеки на суму близько 111 мільярдів доларів для надання допомоги Україні та Ізраїлю, а також заходів, спрямованих на захист південного кордону.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування