Британія внесла експортерів військового обладнання до Росії в санкційний список

Середа, 6 грудня 2023, 14:21
Британія внесла експортерів військового обладнання до Росії в санкційний список
Велика Британія, фото AFP via Getty Images

Уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти осіб і груп, які забезпечують і фінансують російську армію і військову промисловість.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу британського уряду

Деталі: Під нові британські санкції потрапили компанії з Білорусі, Китаю, Сербії, Туреччини, ОАЕ та Узбекистану.

Реклама:

Зокрема, це: білоруська організація АТ "Конструкторское бюро "Дисплей", яка пов'язана з виробництвом військових технологій для білоруського режиму і підтримкою війни РФ проти України; сербська компанія AVIO CHEM, яка відправляла численні партії авіаційних деталей та аксесуарів російським підприємствам; узбецька компанія MVIZION, яка виступала посередником при імпорті деталей в Росію; турецька компанія Smart Trading Limited, яка брала участь у постачанні західної електроніки в Росію.

Крім того, під санкції потрапили три китайські компанії: Asia Pacific Links Limited, Sinno Electronics Co, Limited і Xinghua Co., Limited, які постачають підсанкційні товари, що мають важливе значення для військових зусиль Росії.

Також Британія включила до свого санкційного списку 31 фізичну та юридичну особу з РФ, які пов’язані з розробкою та виробництвом безпілотників і частин ракет, а також імпортом і постачанням ключових електронних компонентів.

ВІДЕО ДНЯ

Обмежувальні заходи стосуються трьох суб'єктів, що підтримують мережу групи Вагнера, серед яких військова група "Русич" та один з її керівників Ян Петровський.

Крім того, санкції запроваджені проти чотирьох юридичних осіб з ОАЕ, які допомагають РФ обходити нафтові санкції.

Цьому передувало: 5 грудня США оголосили про санкції проти 11 юридичних і восьми фізичних осіб у Білорусі, причетних до репресій, корупційного фінансового збагачення режиму Александра Лукашенка та співучасть у війні Росії проти України.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування