Білий дім оголосив про запуск спільного з Україною виробництва зброї

Четвер, 7 грудня 2023, 04:26
Білий дім оголосив про запуск спільного з Україною виробництва зброї
ФОТО - GETTY IMAGES

Білий дім оголосив про зміцнення співпраці між оборонно-промисловими базами США та України та спільне виробництво.

Джерело: заява Білого дому

Деталі: США та Україна підписали Заяву про наміри щодо спільного виробництва та обміну технічними даними, які працюватимуть для задоволення нагальних оперативних потреб Збройних сил України.

Реклама:

Виробництво торкнеться сфери систем протиповітряної оборони, ремонтно-технічного забезпечення та виробництва критичних боєприпасів. 

У Білому домі вважають, що це посилить співпрацю між Сполученими Штатами та Україною та сприятиме швидшому проходженню інвестиційних угод через системи.

Дослівно: "Сьогодні, у День Збройних сил України, уряд Сполучених Штатів провів перший день американсько-української конференції оборонно-промислової бази у Міністерстві торгівлі у Вашингтоні, округ Колумбія. Конференція зібрала близько 350 представників промисловості та уряду США, України та Європи, щоб зосередитися на значному збільшенні виробництва зброї для підтримки боротьби України за свободу проти російської агресії та зміцнення довгострокової самооборони України".

ВІДЕО ДНЯ

Ще деталі: Як йдеться у заяві, уряди США та України разом прагнуть розвивати міцну українську оборонно-промислову базу, яка б сама себе забезпечувала та сприяла довгостроковій безпеці та економічному успіху України. 

Початкові результати конференції були зосереджені на перших кроках: інституціоналізації відносин і діалогу між промисловістю та державними партнерами.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування