25.06

Банківський форум

"Протидії цьому зараз немає": Берлінська розповіла про нову загрозу від російських дронів

Четвер, 7 грудня 2023, 12:50
Протидії цьому зараз немає: Берлінська розповіла про нову загрозу від російських дронів
Фото: УП

Росія робить ставку на автоматичну оптичну навігації своїх дронів і системної протидії цьому зараз немає.

Джерело: ветеранка російсько-української війни, керівниця волонтерського проєкту Victory Drones благодійного фонду Dignitas та директорка Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська в інтервʼю "Українській правді"

Пряма мова: "Ми настільки бездарно втратили стільки часу, що зараз росіяни обігнали нас в рази. 

Реклама:

Чим більше вони будуть автоматизувати свої системи, рухатися в сторону "роїв дронів" і автоматичної оптичної навігації (коли дрон фактично сам розпізнає ціль та ухвалює рішення по враженню), коли таких дронів буде летіти тисячі, ми змушені будемо відступати на десятки кілометрів за лічені тижні".

Деталі: Аби зберегти паритет України на полі бою, Берлінська закликає президента Зеленського якомога швидше створити інженерну Ставку верховного головнокомандувача та залучити до участі у ній провідних українських виробників дронів.

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо: 

  • Наразі Росія намагається відновити з уламків український надводний безпілотник "SeaBaby", щоб застосувати його проти України.
  • Також РФ покриває "Шахеди" карбоном або перефарбовує їх у чорний колір, аби українській протиповітряній обороні було важче їх збивати.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: