Байден готовий піти "на значні поступки" республіканцям, щоб допомогти Україні – Reuters

П'ятниця, 8 грудня 2023, 00:59
Байден готовий піти на значні поступки республіканцям, щоб допомогти Україні – Reuters
Кордон між США та Мексикою, фото Getty Images

Адміністрація Байдена розглядає можливість піти на поступки республіканцям у Сенаті і підтримати пункт про безпеку кордонів США в законопроекті про додаткове фінансування, щоб надати нову допомогу Україні та Ізраїлю.

Джерело: Reuters з посиланням на джерело знайоме з обговореннями

Деталі: За тиждень до від’їзду законодавців на різдвяні канікули Білий дім і Конгрес США намагаються укласти угоду, яка передбачала б надання військової допомоги двом країнам-союзникам і водночас перешкоджала нелегальній імміграції через кордон США та Мексики.

Реклама:

Республіканці відмовилися схвалити додаткове фінансування України без заходів для скорочення рекордної кількості мігрантів, які намагаються нелегально перетнути кордон США. Це призвело до складних переговорів, які поєднували непов’язані питання.

Президент Джо Байден заявив у середу, що він готовий піти на значні поступки щодо безпеки кордону.

Джерело повідомило журналістам, що Білий дім підтримує підвищення стандартів для надання притулку.

ВІДЕО ДНЯ

Адміністрація Байдена також розгляне певну форму положення про "безпечну третю країну", яка відмовлятиме у наданні притулку мігрантам, що проходять через неї на шляху до США.

Іншим можливим пунктом домовленості може бути розширення процесу швидкої депортації. Вона буде діяти по всій країні, а не на кордоні.

За словами джерела, двопартійна група сенаторів, які намагаються досягти згоди, також обговорюють кількісне обмеження запитів на надання притулку. Позиція адміністрації Байдена щодо такого обмеження залишається незрозумілою.

Речник Білого дому Анджело Фернандес Ернандес сказав, що президент відкритий для компромісу.

Палата представників планує завершити роботу до 14 грудня.

Передісторія: 

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...