Якщо США припинять підтримку України, доведеться платити кров'ю американців – Білий дім

Субота, 9 грудня 2023, 03:30
Якщо США припинять підтримку України, доведеться платити кров'ю американців – Білий дім
Джон Кірбі, фото Getty Images

Якщо США припинять підтримку України і Росія прийде на кордони НАТО, доведеться почати діяти відповідно до статті п'ятої НАТО і платити кров'ю американців.

Джерело: координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, Білий дім 

Деталі: Кірбі зазначив, що президент Росії Володимир Путін розраховує на те, що США припинять підтримку України. Це буде для нього великим подарунком.

Реклама:

За словами Кірбі, якщо Путін отримає Україну, він опиниться на порозі НАТО: "І як я вже казав, якщо ви думаєте, що ціна підтримки України зараз висока, подумайте про те, скільки піде на це національної казни та крові американців, якщо нам доведеться почати діяти відповідно до наших зобов'язань за статтею п'ятою".

Він також зауважив, що президент Росії розраховував на такий розвиток подій з самого початку цієї війни, тому що він не вірив, що Захід може залишатися єдиним, що НАТО зможе зберегти єдність, що Сполучені Штати мають достатню силу.

Пряма мова Кірбі: "Якщо ви дбаєте про нашу національну безпеку, ви повинні бачити пана Путіна таким, яким він є, ви повинні бачити Росію такою, якою вона є, і розуміти, що допомога Україні - а вони не просять нас бути фізично присутніми - допомога їм виграти цю війну дуже сильно відповідає інтересам нашої національної безпеки і інтересам національної безпеки всіх наших союзників в Європі".

ВІДЕО ДНЯ

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування