Масований удар по Україні: Зеленський повідомив про 4 загиблих та 92 поранених

Вівторок, 2 січня 2024, 12:31
Масований удар по Україні: Зеленський повідомив про 4 загиблих та 92 поранених
Володимир Зеленський, фото: ОП

Президент Володимир Зеленський повідомив, що в результаті чергового російського удару по Україні на даний час відомо про 4 загиблих і 92 поранених.

Джерело: Зеленський у Facebook

Пряма мова Зеленського: "Зараз триває ліквідація наслідків чергового російського удару. Залучені всі необхідні служби. Понад 500 рятувальників ДСНС України, комунальні служби, енергетики, поліцейські. Київ та область, Харків. На цей час відомо про 92 поранених. Усім надається допомога. На жаль, четверо людей загинули. Мої співчуття рідним і близьким".

Реклама:

Деталі: Президент нагадав, що з 31 грудня російські загарбникик застосували вже близько 170 "шахедів" і десятки ракет різних типів. Абсолютна більшість із них була спрямована по цивільних обʼєктах.

"Я дякую всім партнерам, які допомагають у зміцненні нашого повітряного щита. І очевидно, що це допомагає рятувати сотні життів щодня і щоночі, які були б забрані російським терором, якби не "петріоти" та інші захисні системи", - зазначив Зеленський.

ВІДЕО ДНЯ

Він також наголосив, що цього року Україна продовжить роботу з усіма у світі, "хто цінує життя, щоб додатково зміцнити наш повітряний щит і притягти Росію до відповідальності за скоєне".

"Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що вона робить", - підкреслив Зеленський.

Пряма мова Зеленського: "2 січня 24-го року – і знову удар російських нелюдів. Майже сто ракет різних типів. Щонайменше 70 ракет збито. З них майже 60 – у районі Києва. Жорсткі удари були й по Харкову. Зараз триває ліквідація наслідків.

 "Петріоти", "айріси", "насамси" – кожна така система врятувала вже щонайменше сотні життів. А за кожне забране життя Росія відповідатиме".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...