Залужний: Якби "Кинджали" влучили, була б катастрофа. Потрібно більше систем Patriot

Вівторок, 2 січня 2024, 16:46
Залужний: Якби Кинджали влучили, була б катастрофа. Потрібно більше систем Patriot
ЗРК Patriot. ФОТО: GETTY IMAGES

Головнокомандувач Валерій Залужний подякував західним партнерам за надані системи ППО, які нині збили рекордну кількість "Кинджалів", але наголосив, що Україна потребує більше ефективної проти балістики зброї, адже немає жодних підстав вважати, що РФ зупиниться.

Джерело: Залужний у соцмережі Х

Пряма мова: "Сьогодні Повітряні сили Збройних сил України збили 10 із 10 російських аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал" за допомогою системи Patriot. Це рекорд.  Якби ракети влучили в ціль, наслідки були б катастрофічними.

Реклама:

Дякуємо партнерам за ЗРК. Немає жодних підстав вважати, що ворог на цьому зупиниться. Тому нам потрібно більше систем та боєприпасів до них".

Нагадаємо: За даними Повітряних сил, станом на 2 січня Росія випустила по території України 63 "Кинджали". Здатні вражати балістику сучасні системи західного зразка знищили 25 із них.

Передісторія:

ВІДЕО ДНЯ
  • 2 січня росіяни запустили по Україні 99 ракети різних типів, з них 72 вдалося знищити. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що росіяни атакували цивільну та критичну інфраструктуру, промислові та військові об’єкти. В основному цілили по столиці.
  • За даними станом на 18.30, в результаті масованого удару росіян 2 січня в Україні загинуло 5 людей, ще 130 – постраждало.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування