Поляки відновили блокаду пункту пропуску "Медика-Шегині"

Четвер, 4 січня 2024, 10:26
Поляки відновили блокаду пункту пропуску Медика-Шегині
ілюстративне фото: Ольга Дейнека/Суспільне Львів

Польська сторона знову заблокувала рух вантажівок навпроти пункту пропуску "Медика – Шегині".

Джерело: Держприкордонслужба

Дослівно: "За наявною інформацією від польських прикордонників, сьогодні близько 09:00 на території Польщі на дорозі перед пунктом пропуску "Медика", суміжному з українським пунктом пропуску "Шегині", поновилося блокування руху для вантажного транспорту. В зв’язку з цим ускладнення руху можливе як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд".

Реклама:

Деталі: Повідомляється, що на цьому напрямку зараз на в’їзд до України на території Польщі очікують близько 800 вантажівок. Водночас організатори таких дій на території Польщі заявляли, що не планують перешкоджати руху автобусів та легкового транспорту.

Повідомляється, що наразі прикордонники України вживають заходів щодо відстеження ситуації, уточнення взаємодії із польськими колегами щодо порядку подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які будуть пропускатися через кордон.

Нагадаємо: З 24 грудня 2023 року блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Шегині-Медика" було призупинено. За цей час за добу на вʼїзд в Україну проїжджало близько 300 ваговозів.

ВІДЕО ДНЯ

У пунктах пропуску "Краківець – Корчова" та "Рава-Руська – Гребенне" ускладнення руху вантажівок триває від 6 листопада минулого року. У зв’язку з чим, станом на ранок 4 січня на цих напрямках з боку суміжної сторони на в’їзд в Україну очікують 850 вантажівок.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: