Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Стало відомо коли українці завершать навчання на F-16

Четвер, 4 січня 2024, 23:59
Стало відомо коли українці завершать навчання на F-16
F-16 ДАНІЇ, GETTY IMAGES

Українські льотчики у Сполучених Штатах, які проходять підготовку на винищувачах F-16, як очікується, завершать її пізніше цього року.

Джерело: речник Пентагону бригадний генерал Патрик Райдер, повідомляє "Європейська правда"

Деталі: Представник Міноборони США нагадав, що станом на зараз група українських льотчиків продовжує льотну підготовку на авіабазі у штаті Аризона.

Реклама:

"Як ви знаєте, залежно від рівня навичок пілотів, воно (навчання. – Ред.) може тривати від п’яти до восьми місяців. Тож очікую, що пізніше цього року ці пілоти завершать навчання, але конкретніших строків назвати не можу", – додав Райдер.

Перед тим невелика група українських льотчиків, які прибули до США у вересні, пройшли мовне навчання на авіабазі Лакленд у штаті Техас.

В Аризоні українці спочатку вивчають основи експлуатації F-16 в аудиторії та на тренажерах, а потім перейдуть до польотів на реальних літаках. Водночас курс можуть прискорити через необхідність українцям повернутись для участі в бойових діях на батьківщині.

ВІДЕО ДНЯ

Окрім США, українські пілоти проходять або будуть проходити підготовку в Румунії, Данії, Франції та Великій Британії. У останній шестеро українців перед Різдвом завершили базову підготовку, в тому числі з вивченням англійської мови.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: