Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Зеленський: "Витримати цей рік означає витримати війну"

П'ятниця, 5 січня 2024, 21:15
Зеленський: Витримати цей рік означає витримати війну
Фото - ОП

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 5 січня заявив, що пріоритет держави – дати все необхідне для захисту України та витримати цей рік.

Джерело: звернення Зеленського

Пряма мова: "Головний пріоритет нашої держави – незмінно – дати все необхідне для захисту України та для наших активних дій. Боєприпаси. Дрони. Техніка. Особовий склад. Витримати цей рік – означає витримати всю цю війну. Важливий час. Багато в чому вирішальний. Дякую всім, хто це усвідомлює. Хто допомагає державі ставати сильнішою, а нашим воїнам – мати змогу знищувати ворога".

Реклама:

Деталі: Президент зазначив, що інтенсивні бої зараз в Авдіївці, на Мар’їнському, Бахмутському, Лиманському, Куп’янському напрямках та на південній ділянці фронту. Зеленський повідомив, що українська влада працює з усіма партнерами для того, щоб цього місяця Україна отримала "достатній обсяг оборонних пакетів".

Пряма мова: "Зараз уже маємо черговий оборонний крок Німеччини для України. Це ракети для ППО, це артилерія калібру 155, а також інші необхідні речі. Дякую! Дуже вчасний пакет. Чекаємо таких кроків і від інших наших партнерів, зокрема Сполучених Штатів. Щоб і цієї зими, як минулої, російський терор ні в чому не міг виграти".

Що передувало:

ВІДЕО ДНЯ
  • Німеччина 4 січня у новому пакеті передала Україні ракети до IRIS-T SLM і БМП Marder.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: