Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Глава МЗС Японії відвідає Україну 7 січня

Неділя, 7 січня 2024, 06:42
Глава МЗС Японії відвідає Україну 7 січня
Йоко Камікава, фото: AFP-Jiji

7 січня Україну з візитом відвідає міністр закордонних справ Японії Йоко Камікава, яка проведе зустрічі в Києві, зокрема з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Джерело: МЗС Японії

Дослівно: "Під час візиту міністр Камікава вкотре підтвердить українській стороні, що послідовна політика Японії щодо підтримки України залишається незмінною навіть в умовах нинішньої складної міжнародної ситуації.

Реклама:

Міністр Камікава також поінформує українську сторону про деталі відповідної допомоги та плани нашої держави".

Деталі: Крім того, зазначають у МЗС Японії, Камікава безпосередньо повідомить українській стороні, що Японія "рішуче продемонструє свою відданість відновленню та реконструкції України в рамках тісного державно-приватного партнерства" і 19 лютого проведе в Японії Японсько-українську конференцію з питань сприяння економічній реконструкції за особистої участі прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Також під час візиту Камікава проведе консультації з партнерами з української сторони щодо розширення співпраці між двома країнами.

ВІДЕО ДНЯ

Камікава візьме участь "у відвертій дискусії з українськими партнерами щодо зусиль, спрямованих на досягнення справедливого і тривалого миру, яким українська сторона надає великого значення, а також щодо потенціалу Японії щодо конкретного внеску в цей процес".

У рамках візиту Камікава візьме участь у церемонії передачі великогабаритного енергетичного обладнання для допомоги в підготовці до зими. Міністр відвідає місце надання допомоги жінкам та дітям, щоб підкреслити, що активна участь жінок як лідерів у відновленні та розбудові миру дозволить досягти більш стійкого миру.

"Під час усіх програм візиту міністр Камікава продемонструє рішучість Японії підтримувати міжнародний порядок, заснований на "верховенстві права", і неприйнятність односторонньої зміни статус-кво за допомогою сили, як у випадку агресії Росії проти України" – додають у повідомленні МЗС Японії.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: