Зеленський: Ситуація на польському кордоні вийшла за межі економіки й моралі

Неділя, 3 березня 2024, 22:29
Зеленський: Ситуація на польському кордоні вийшла за межі економіки й моралі
Володимир Зеленський, фото ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що ситуація на польському кордоні давно вийшла за межі економіки й моралі.

Джерело: вечірнє звернення президента

Пряма мова: "Потрібно знайти нарешті рішення і щодо ситуації, зокрема, на польському кордоні, яка вже давно вийшла за межі і економіки, і моралі.

Реклама:

Просто неможливо пояснити, як складнощі країни, що стікає кров’ю, можна використовувати у внутрішній політичній боротьбі. Втім, ми пройдемо й це.

Я впевнений, що Україна здатна вистояти, досягне своїх цілей і переможе російський терор. Разом ми здатні це забезпечити".

Що передувало: Численні фермерські протести відбуваються по всій Польщі вже кілька днів поспіль. Їхні учасники блокують дороги, автостради, автомагістралі та прикордонні переходи з Україною. Фермери виступають проти напливу українських товарів, а також проти європейської політики, пов'язаної з так званим "Зеленим курсом" ЄС.

ВІДЕО ДНЯ

Раніше повідомляли, що українські водії та польська поліція, яка заблокувала їх біля пункту пропуску Корчова на кордоні, змогли залагодити суперечку за допомоги українських дипломатів.

Держприкордонслужба України 3 березня повідомила, що на українсько-польському кордоні продовжують блокувати всі шість напрямків, на території Польщі в бік України очікують можливості проїзду понад 2400 вантажних транспортних засобів.

Читайте також репортаж "Європейської правди" з кордону: Як польська влада та протестувальники блокують торгівлю з Україною

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування