ГУР повідомило про злам серверів Міноборони Росії: отримали багато даних

Понеділок, 4 березня 2024, 09:01
ГУР повідомило про злам серверів Міноборони Росії: отримали багато даних
Фото з Telegram ГУР МОУ

Головне управління розвідки повідомляє, що його кіберфахівці у результаті атаки отримати доступ до серверів Міністерства оборони РФ і дістали багато даних про військове керівництво окупантів, накази, звіти, розпорядження росіян.

Виправлено: Спершу ГУР повідомляло про DDoS-атаку на сервери Міноборони РФ, згодом відомство відредагувало пост у соцмережі, прибравши інформацію про DDoS-атаку. 

Джерело: ГУР МОУ у Telegram   

Реклама:

Дослівно розвідка: "Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало МО РФ, а також − масивом секретної службової документації російського міністерства війни".

Деталі: Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад 2000 структурних одиниць Міноборони Росії.

У ГУР кажуть, що отримана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок.   

ВІДЕО ДНЯ

"Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів МО РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів − усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою "бюрократъ"", − наголосили у ГУР.

Розвідка зазначає, що у її розпорядженні опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ Іванова Тимура Вадимовича, який "відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною".  

ГУР запевняє, що робота у кіберпросторі Росії триває.  

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування