25.06

Банківський форум

"Дружньо та відверто": Китай відзвітував про поїздку свого представника до Києва

П'ятниця, 8 березня 2024, 12:47
Дружньо та відверто: Китай відзвітував про поїздку свого представника до Києва
фото з сайту МЗС КНР

Міністерство закордонних справ Китаю повідомило, що 7 березня в Києві спецпредставник КНР Лі Хуей провів "відверті та дружні" переговори.

Джерело: МЗС КНР

Дослівно: "Спеціальний представник Лі Хуей провів відверті та дружні переговори про китайсько-українські відносини та українську кризу з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, першим віце-прем'єр-міністром та міністром економіки Юлією Свириденко та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. 

Реклама:

Були присутні посол КНР в Україні Фань Сяньжун, посол України в КНР Павло Рябікін, заступник міністра енергетики Світлана Гринчук та інші офіційні особи".

Деталі: МЗС КНР повідомляє, що увечері того ж дня Лі Хуей завершив свій візит в Україну і поїздом залишив Київ.

Передсторія: 

ВІДЕО ДНЯ
  • В Офісі президента ввечері 7 березня повідомили, що відбувся брифінг під головуванням Єрмака щодо безпекової ситуації в Україні та інших актуальних питань для делегації КНР на чолі зі спеціальним представником Лі Хуеєм. 
  • В ОП повідомили, що китайську делегацію було поінформовано про ситуацію на полі бою, функціонування "зернового коридору", повернення військовополонених, захист прав цивільних заручників і повернення депортованих Росією українських дітей. Китайській делегації продемонстрували зразки уламків збитої ракети виробництва КНДР.
  • Також було порушено питання про можливості сприяння китайської сторони у припиненні насильницької депортації українських дітей, обміні полоненими, демілітаризації та деокупації Запорізької АЕС, гарантування ядерної безпеки та інших міжнародних ініціатив нашої держави.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: