Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Зеленський зустрівся з конгресменами США: говорили про ППО і дозвіл бити по Росії

Субота, 1 червня 2024, 19:33
Зеленський зустрівся з конгресменами США: говорили про ППО і дозвіл бити по Росії
Зеленський під час зустрічі з конгресменами США в Сінгапурі, фото ОП

У Сінгапурі президент Володимир Зеленський провів зустріч із двопартійною делегацією Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США на чолі з його головою, членом Республіканської партії Майком Макколом.

Джерело: сайт президента

Деталі: На зустрічі також були присутні співголова Комітету із закордонних справ Палати представників від Демократичної партії Грегорі Мікс, члени комітету Йонг Кім і Джо Вілсон (Республіканська партія) та Джо Кортні (Демократична партія).

Реклама:

Зеленський поінформував учасників зустрічі про ситуацію на передовій. Вони обговорили ключові напрями подальшої військової допомоги Україні, зокрема в посиленні ППО додатковими системами та ракетами до них.

Окремо сторони відзначили важливість дозволу для України використовувати американську зброю для ударів по військових цілях на території Росії в прикордонних із Харківською областю районах.

Президент також обговорив із конгресменами подальше посилення санкційного тиску на РФ. Він відзначив роль Конгресу у формуванні правової рамки щодо використання заморожених російських суверенних активів для нагальних потреб України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: