Зеленський: США мають дозволити бити по Росії ракетами ATACMS

Неділя, 2 червня 2024, 13:42
Зеленський: США мають дозволити бити по Росії ракетами ATACMS
atacms, фото: GETTY IMAGES

Президент Володимир Зеленський вважає, що Сполучені Штати повинні дозволити Україні уражати військові об'єкти на території Росії далекобійними ракетами ATACMS.

Джерело: Зеленський під час виступу на безпековій конференції в Сінгапурі, якого цитує The Telegraph, "Європейська правда"

Деталі: Український президент подякував Джо Байдену за дозвіл Україні завдавати ударів по території Росії американською зброєю, але заявив, що обмеження на використання далекобійних систем  також мають бути зняті.

Реклама:

"Чи достатньо цього (дозволу. – ред.)? Ні. Чому? Тому що я навів вам приклад аеродромів, з яких Росія постійно веде вогонь, спокійно знаючи, що Україна не буде стріляти у відповідь, бо не має відповідних систем і дозволів", – пояснив Зеленський.

Він додав, що Росія продовжує використовувати далекобійну артилерію та близько 300 систем озброєння з десятками тисяч ракет на своєму боці кордону, щоб атакувати Україну.

"Отже, вони мають цю зброю там і не прибирають її, бо знають, що Україна не може націлити на них західну зброю, навіть якщо вони стрілятимуть проти нас", – пояснив президент.

ВІДЕО ДНЯ

Як повідомляла "ЄвроПравда", Україна підтвердила обмежений дозвіл на удари по РФ американською зброєю.

Білий дім уточнив, що дозвіл на удари американською зброєю поширюється на прикордоння не лише Харківської, а й Сумської області. Водночас дозвіл не поширюється на далекобійні ракети ATACMS.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: