Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Розвідка Британії проаналізувала бої на Донбасі: втрати РФ великі, успіхи незначні

Вівторок, 4 червня 2024, 13:45
Розвідка Британії проаналізувала бої на Донбасі: втрати РФ великі, успіхи незначні
Фото: Getty Images

Розвідувальна спільнота Великої Британії у своєму новому огляді зазначає, що російські окупаційні війська зосереджують основні зусилля на Авдіївсько-Покровському напрямку, де вони несуть великі втрати за незначних успіхів.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на розвідувальний огляд британського Міноборони за 4 червня

Деталі: Як зазначили у відомстві, на вказаному напрямку протягом останніх 72 годин спостерігався високий рівень оперативної активності російських загарбників.

Реклама:

Окупанти досягли незначних успіхів у північній частині цього сектору в напрямку сіл Сокіл та Євгенівка. На паралельній осі приблизно на 3 км південніше російські війська, ймовірно, наближаються до околиць села Новоселівка Перша, додали у розвідці.

Далі на південь росіяни не досягли значних успіхів, незважаючи на інтенсивні обстріли українських позицій на захід від села Нетайлове вздовж траси Е50, йдеться в огляді.

Крім того, російські атаки на село Невельське були відбиті, і село, ймовірно, залишається під контролем України.

ВІДЕО ДНЯ

"Протягом наступного тижня цей сектор, ймовірно, залишатиметься зоною значної оперативної уваги, оскільки російські війська намагатимуться зберегти оперативний темп, попри значні втрати", – йдеться в огляді.

Що було раніше:

  • Нещодавно британська розвідка проаналізувала інформацію про затримання російського генерал-майора Івана Попова за звинуваченнями у шахрайстві та корупції.
  • Один з оглядів минулого тижня британська розвідка нещодавно виданому в Росії журналу "Політрук", який покликаний допомогти з вихованням російських солдатів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: