Повітряні сили: 67 000 керованих авіабомб випустила Росія по Україні

Валентина Романенко — 11 квітня, 16:43
Повітряні сили: 67 000 керованих авіабомб випустила Росія по Україні
Пускова установка українського ЗРУ Nasams з неповним зарядом ракет. Фото – Повітряних сил ЗСУ

За три роки повномасштабної війни держава-агресор Росія випустила по території України 67 000 керованих авіабомб, тисячі ракет різних типів, 22 400 ударних БпЛА Shahed.

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Дослівно: "За три роки війни, щоденних протиповітряних боїв, Повітряні сили фактично вичерпали ресурс ракет до радянської техніки зенітних ракетних військ, і тепер наші воїни передусім розраховують на підтримку партнерів, у контексті продовження поставок західних систем, а головне — ракет до них, для посилення української протиповітряної оборони.

Реклама:

Ворог продовжує тероризувати український народ повітряними ударами і ми потребуємо більшого захисту для нашої країни, для наших міст і наших дітей! Ми потребуємо більше захисту для стабільності Європи та всього цивілізованого світу!

Українські воїни довели, що можуть швидко опанувати Patriot, F-16, Nasams та іншу технологічну зброю, а головне – ефективно застосовувати її проти "другої армії" світу".

Деталі: Від 24 лютого 2022 року Повітряними силами, спільно з ППО Сил оборони України збито:

РЕКЛАМА:

- 2 496 крилатих ракет;

- 465 керованих авіаційних ракет;

- 97 балістичних ракет;

- 40 аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал";

- 17 575 ударних БпЛА типу Shahed.

Повітряні сили наголошують, що левова частка збитих цілей у цьому списку – завдяки надходженню від партнерів сучасних зенітних ракетних систем та ракет до них!

У ПС ЗСУ нагадали, що нині відбувається чергове засідання у Брюсселі у форматі "Рамштайн".

"Ми дякуємо союзникам за надану допомогу і очікуємо гарних новин!", – резюмується в повідомленні.

Передісторія:

Повітряні сили ЗСУ ППО війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування