У Києві судитимуть ексведучого NewsOne Макса Назарова

Валентина Романенко — 9 грудня, 13:43

Колишній ведучий підсанкційних телеканалів "Наш" і NewsOne Макс Назаров, якого підозрюють у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України постане перед судом.

Джерело: Київська міська прокуратура

Дослівно: "Прокурорами … скеровано до суду обвинувальний акт щодо 35-річного колишнього телеведучого підсанкційних каналів, який вже під час повномасштабного вторгнення РФ до України на своєму YouTube-каналі поширював відео, в яких виправдовував дії країни-агресорки".

Реклама:

Деталі: Канал обвинуваченого мав більше 203 тисячі підписників. У відео, опублікованих у 2023 – 2024 роках, блогер переконував аудиторію в тому, що Росія не є агресором та наводив проросійські наративи про те, що у РФ були вагомі причини вторгнення на територію України.

Ведучий каналу та його гості, перебуваючи в Україні й щодня спостерігаючи трагічні наслідки дій держави-агресора, стверджували, що війни немає, називаючи її "СВО".

У січні 2025 року йому повідомили про підозру у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії РФ проти України (ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

РЕКЛАМА:

Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до Києво-Святошинського районного суду м. Києва, зазначають у прокуратурі.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: