Суд ухвалив примусово доставити на засідання нардепа Тищенка
Шевченківський районний суд Дніпра наказав застосувати примусовий привід до народного депутата Миколи Тищенка через те, що він ігнорував попередні засідання у справі про незаконне позбавлення волі людини.
Джерело: Офіс генпрокурора в коментарі hromadske
Деталі: Справа щодо Тищенка стосується незаконного позбавлення волі та побиття колишнього бійця спецпідрозділу ГУР Kraken Дмитра Мазохи у Дніпрі. Нині судовий процес перебуває на етапі дослідження письмових доказів сторони обвинувачення.
Як повідомили в прокуратурі, через ігнорування засідань суд уже наклав на Тищенка грошове стягнення розміром 3328 гривень. Але той продовжив не виконувати покладені на нього процесуальні обов'язки щодо явки.
Зрештою, через чергову неявку прокурор подав клопотання про застосування примусового приводу. Суд визнав причину неприбуття нардепа неповажною і задовольнив клопотання прокурора.
Тобто до Тищенка мають застосувати примусовий привід на наступне засідання, яке має відбутися вже 14 травня.
Передісторія:
- Народного депутата Миколу Тищенка (входить у депутатську групу "колишніх ОПЗЖ") звинувачують у незаконному позбавленні волі людини через сутичку в центрі Дніпра в червні. Тоді група чоловіків у формі напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра (позивний — Син), коли той гуляв із дитиною.
- У Telegram-каналах писали, що на нього напали охоронці Тищенка. Однак депутат стверджує, що це військовий завдав кількох ударів слідчому, який працював на обшуку шахрайської ботоферми, а потім намагався втекти.