У посольстві Ізраїлю "стурбовані". Кажуть, що на акції у Києві "демонстрували нацистський салют"
-
24 червня, 20:50
Скриншот з відео “hromadske”
Посольство Ізраїлю в Україні повідомило про "стурбованість" через учасників акції об'єднання "Братство", які "вигукували нацистське вітання" і салютували.
Джерело: заява посольства Ізраїлю
Дослівно: "21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об'єднання "Братство".
Її учасники вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют".
Висловлюємо занепокоєння у зв'язку з цією акцією, яка паплюжить пам'ять мільйонів жертв нацизму".
Деталі: У відомстві додали, що сподіваються на оперативну реакцію правоохоронних органів відповідно до законодавства України.
Передісторія:
- 21 червня у Києві вдесяте провели "Марш рівності" – ходу на підтримку прав представників ЛГБТК+ спільноти. Паралельно на майдані Незалежності відбулася акція противників "КиївПрайду".