У Харкові під час перевірки документів чоловік з ножем напав на двох поліцейських: його затримали

- 25 червня, 21:15
Фото ілюстративне

У Харкові чоловік напав на двох поліціянтів під час перевірки документів: їх ушпиталили, чоловіка затримали.

Джерело: поліція Харківської області

Дослівно: "Подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова.

Під час виконання службових обов'язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. У ході спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем.

Унаслідок нападу двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження та були ушпиталені".

Деталі: Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Встановили, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.