У Харкові під час перевірки документів чоловік з ножем напав на двох поліцейських: його затримали
У Харкові чоловік напав на двох поліціянтів під час перевірки документів: їх ушпиталили, чоловіка затримали.
Джерело: поліція Харківської області
Дослівно: "Подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова.
Під час виконання службових обов'язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. У ході спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем.
Унаслідок нападу двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження та були ушпиталені".
Деталі: Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Встановили, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.