Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають
-
25 червня, 13:31
скриншот із мапи Deep State
Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ
Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони".
Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації.
Водночас, українські захисники не повідомляють про свою присутність на косі.
Передісторія:
- Кілька тижнів тому рух "АТЕШ" повідомив, що російські окупанти залишають Кінбурнську косу, яка залишається єдиною окупованою частиною Миколаївської області та суходолом пов'язана із лівим берегом Херсонщини.
- На це вплинули удари ЗСУ по російській логістиці. Повідомлялося, що логістична система окупантів на цій ділянці остаточно зруйнувалася.
- Російське командування відкликає людей з одних позицій і перекидає на інші. На косі залишалися лише залишки підрозділів, які вже не в змозі утримувати оборону.