Армія РФ вдарила по енергетичній та цивільній інфраструктурі на Одещині: постраждали люди

- 26 червня, 05:47
Фото: Ізмаїльська РДА

Російські окупанти у п'ятницю, 26 червня, атакували енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської тергромади на Одеської області.

Джерело: Ізмаїльська РДА у соцмережах

Дослівно: "У ніч на 26 червня противник атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської міської територіальної громади. Унаслідок удару виникла пожежа. Підрозділи ДСНС оперативно приступили до ліквідації її наслідків".

Деталі: Внаслідок ворожого удару одна людина постраждала. Їй надали всю необхідну медичну допомогу.

Проте, через пошкодження енергетичної інфраструктури без електропостачання залишилися місто Вилкове та частина населених пунктів Вилківської громади.

Що передувало: