В.о. голови СБУ стане Олександр Поклад — джерела

- 16 липня, 19:16
Володимир Зеленський та Олександр Поклад. Фото: Офіс президента

Нинішній перший заступник голови СБУ Олександр Поклад стане тимчасово виконуючим обов'язки голови Служби безпеки.

Джерело: джерела УП в команді Володимира Зеленського

Деталі: Раніше у четвер президент Володимир Зеленський повідомив, що запропонує парламенту призначити Євгенія Хмару міністром оборони. Наразі Хмара, який є тво глави СБУ, за дорученням президента буде виконувати обовʼязки міністра оборони України.

Що передувало:

  • 16 липня очільник Міноборони Михайло Федоров розповів, що президент не погодився змінити головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. За його словами, всі пропозиції та ініціативи МОУ щодо покращення роботи війська зустрічали супротив.
  • Президент Володимир Зеленський, коментуючи майбутні зміни в Міноборони, визнав, що Федоров і головком не могли знайти спільної мови і що проблеми на полі бою, у бригадах, з мобілізацією залишались не вирішеними.
  • 16 липня у Києві, неподалік від Офісу президента, та в низці інших міст по всій країні проходять акції на підтримку в.о. міністра оборони Михайла Федорова. Учасники просять владу повернути Федорова на посаду у новому уряді і не віддавати крісло міністра оборони Ігорю Клименку.