Іран спростував слова Трампа про переговори з США
-
3 серпня, 11:47
фото: getty images
Речник міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї заявив, що йог країна наразі не веде переговорів із Вашингтоном, про що раніше казав президент США Дональд Трамп.
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на CNN
Деталі: Есмаїл Багаї зазначив, що режим лише веде переговори з Оманом з метою встановлення тимчасового безпечного маршруту через Ормузьку протоку.
Він додав, що планів щодо прийому делегації або відправлення власної делегації немає.
Також він зазначив, що угоди з Оманом, який також межує з цією ключовою водною артерією, буде недостатньо для її відкриття.
Поки триває "агресія США", ситуація в протоці залишатиметься незмінною, сказав Багаї.
Передісторія:
- Раніше Дональд Трамп заявляв, що у понеділок відбудуться переговори з Іраном.
- 30 липня військові США завдали нових ударів по іранських об'єктах у відповідь на атаку Тегерана на американські сили в Йорданії після кількаденної паузи.
- Перед цим американський президент Дональд Трамп заявив, що вирішив призупинити удари США по Ірану, щоб дати переговорам ще один шанс.