Начальника Миколаївського ОТЦК відсторонили і арештували із правом на заставу
Суд відсторонив від посади і арештував із можливістю внесення застави в понад 4,6 мільйона гривень начальника Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталія Куліша, якого підозрюють в отриманні хабаря.
Джерело: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону, УП
Деталі: Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 4 млн 659 тис. гривень.
За даними слідства, колишній посадовець вимагав та одержав від громадянки 15 000 доларів за невжиття мобілізаційних заходів щодо трьох військовозобов'язаних, зняття їх із розшуку в інформаційній системі "Оберіг" та створення умов для подальшого безперешкодного бронювання за місцем роботи.
Крім того, посадовець також обіцяв посприяти у неприйнятті мобілізованого громадянина до військової частини та його направленні на повторне проходження військово-лікарської комісії.
Дослівно: "Досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини кримінального правопорушення та інші особи, які можуть бути причетними до його вчинення".
Передісторія:
- 13 серпня генпрокурор Руслан Кравченко повідомив, що під час одержання чергової частини неправомірної вигоди затримали начальника Миколаївського обласного ТЦК та СП.
- За даними "Української правди", йдеться про полковника Віталія Куліша.