Януковича в Раде слушала вся власть. Азаров - с каменным лицом

В четверг президент Виктор Янукович обратился к депутатам в своем ежегодном послании к Верховной Раде

У четвер президент Віктор Янукович звернувся до депутатів у своєму щорічному посланні до Верховної Ради.

Заради такої події у сесійній залі не було вільного місця – у Раді зареєструвалося близько 400 депутатів. На відміну від звичайних днів, коли вони не вважають за потрібне ходити на роботу.

Крім того, до парламенту прийшов увесь склад Кабміну на чолі з прем’єром Миколою Азаровим, а також генпрокурор Віктор Пшонка, голова НБУ Сергій Арбузов, голова СБУ Валерій Хорошковський, голова Верховного Суду Василь Онопенко та інші чиновники.

Реклама:

Азаров, який буквально за день до того отримав "наганяй" від шефа, слухав Януковича із явно незадоволеним виразом обличчя.

У своєму посланні Янукович розповів, що не задоволений результатами діяльності влади за перший рік його президентства, вимагав негайного ухвалення пакету антикорупційних законів, а також пообіцяв "поставити крапку і в тих справах, які хвилюють суспільство".

Фото Дмитра Ларіна, УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования