Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Договір Януковича і Медведєва про базування флоту до 2042 року. Текст документу

Четвер, 22 квітня 2010, 14:10
Версія для друку Коментарі263
 

У розпорядження "Української правди" потрапив текст угоди між президентами України та Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року.

Цей договір було підписано в Харкові 21 квітня 2010 року.

У документі зафіксовано, що з 28 травня 2017 року плата за оренду складається зі ста мільйонів доларів на рік плюс додаткових коштів знижки за російський газ.

Угода між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України

Україна і Російська Федерація,

розвиваючи відносини на основі принципу стратегічного партнерства, зафіксованого в Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року,

відповідно до статті 1 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про вільну торгівлю від 24 червня 1993 року,

висловлюючи готовність до взаємного врахування інтересів обох Сторін у вирішенні питань двосторонніх відносин у різних сферах,

ґрунтуючись на чинних Базових угодах по Чорноморському флоту,

домовилися про таке:

Стаття 1

Сторони подовжують дію Угоди між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року, Угоди між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року і Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов'язані з розподілом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року на 25 років з 28 травня 2017 року з наступним автоматичним продовженням на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна зі Сторін  не повідомить письмово іншу Сторону про припинення їх дій не пізніше, ніж за один рік до завершення терміну дії.

Стаття 2

Орендна плата за перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України починаючи з 28 травня 2017 року складається з платежів Російської Федерації Україні в розмірі сто мільйонів доларів США на рік, а також з додаткових коштів, які отримуються за рахунок зниження з дати  набрання чинності цією Угодою ціни в розмірі до ста доларів США від встановленої чинним контрактом між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром", на кожну тисячу кубометрів газу, що поставляється в Україну, виходячи з пільгового погодженого обсягу поставок, передбаченого згаданим контрактом, за такою формулою: при ціні триста тридцять три долари США і вище за тисячу кубометрів газу зниження складе сто доларів США, при ціні нижче триста тридцять три долари США зниження складе 30% від такої ціни. Ці додаткові кошти підлягають обліку за підсумками кожного календарного року, протягом якого застосовується вказане зниження, зростаючим підсумком і визнається як зобов'язання України, що погашаються шляхом виконання положень статті 1 цієї Угоди

Стаття 3

Ця Угода підлягає ратифікації та набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання кожної зі Сторін внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Вчинено в м. Харкові 21 квітня 2010 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Україну                                                                 За Російську Федерацію

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
powered by lun.ua
IP: 93.73.100.---
Omni_Amea _ 07.05.2010 00:40
to LEONID-LVIV

хаха, шото типу брати..
та братам доводиться постійно щось між собою ділити-
одному дістається більше, іншому- менше. не складно здогадатися хто тут "ху із ху".
цей брат від Румунів захищати точно не буде, він скоріше підпише з ними угоду про розподіл території на зони впливу, як це було свого часу з Німеччиною..
IP: 24.47.249.---
LEONID-LVIV _ 06.05.2010 03:30
Я за цю угоду.Ці горлопани що кричать розуміють теж, що Україна повинна мати когось під боком з гарматами,Румунія зуби точить,а там і інші шакали підскочать,розеруть як жабу.Щоб не казали Бандерлоги,а москалі-брати.
IP: 93.73.100.---
Omni_Amea _ 05.05.2010 22:11
якщо цю угоду не вдасться розірвати зараз, не знаю якими космічними зусиллями,
то потім зробити це буде неможливо

сподіваюсь у опозиції вистачить і сили і волі, а нам, тобто народу,
справжньому народу, треба буде їм допомогти..
IP: 212.80.33.---
67viktor _ 04.05.2010 07:11
Шановні громадяни України! Звертаюся з проханням допомогти розповсюдити агітаційну листівку: 1. чорно-білий у повному розмірі. http://www.ljplus.ru/img4/z/_/z_g_o_n_n_i_k/_zavtra-tebe-ne-bude-001.jpg 2. кольоровий у полному розмірі. http://www.ljplus.ru/img4/z/_/z_g_o_n_n_i_k/_zavtra-tebe-ne-bude-002.jpg розміри – половинка А4, готова до друку.
IP: 212.80.33.---
67viktor _ 04.05.2010 07:09
Почему я выступаю против Харьковского пакта:
1. Президент, имевший 5 летний мандат и поддержку чуть более 30% избирателей страны не имел права единолично принимать решение об аренде с 2017 по 2042 годы. Это явная узурпация власти.
2. Шулерская схема объединения двух несовместимых договоров. Если уже Янукович так хотел взять деньги за аренду на 25 лет вперед, то нужно было заключать отдельный договор и перечислять деньги в бюджет, а уже из бюджета дотировать цену на газ под конкретные определенные обязательства газовых потребителей.
3. Ратификация принята в нарушение установленных парламентских процедур и норм демократии.
4. Харьковский пакт втягивает Украину на длительный срок в сферу военного влияния РФ, что ставит под определенные риски безопасность и увеличивает напряженность в таком непростом регионе как Крым.
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter