Договір Януковича і Медведєва про базування флоту до 2042 року. Текст документу

1630 переглядів
263
Четвер, 22 квітня 2010, 14:10
 

У розпорядження "Української правди" потрапив текст угоди між президентами України та Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року.

Цей договір було підписано в Харкові 21 квітня 2010 року.

У документі зафіксовано, що з 28 травня 2017 року плата за оренду складається зі ста мільйонів доларів на рік плюс додаткових коштів знижки за російський газ.

Угода між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України

Україна і Російська Федерація,

розвиваючи відносини на основі принципу стратегічного партнерства, зафіксованого в Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року,

відповідно до статті 1 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про вільну торгівлю від 24 червня 1993 року,

висловлюючи готовність до взаємного врахування інтересів обох Сторін у вирішенні питань двосторонніх відносин у різних сферах,

ґрунтуючись на чинних Базових угодах по Чорноморському флоту,

домовилися про таке:

Стаття 1

Сторони подовжують дію Угоди між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року, Угоди між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року і Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про взаємні розрахунки, пов'язані з розподілом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року на 25 років з 28 травня 2017 року з наступним автоматичним продовженням на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна зі Сторін  не повідомить письмово іншу Сторону про припинення їх дій не пізніше, ніж за один рік до завершення терміну дії.

Стаття 2

Орендна плата за перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України починаючи з 28 травня 2017 року складається з платежів Російської Федерації Україні в розмірі сто мільйонів доларів США на рік, а також з додаткових коштів, які отримуються за рахунок зниження з дати  набрання чинності цією Угодою ціни в розмірі до ста доларів США від встановленої чинним контрактом між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром", на кожну тисячу кубометрів газу, що поставляється в Україну, виходячи з пільгового погодженого обсягу поставок, передбаченого згаданим контрактом, за такою формулою: при ціні триста тридцять три долари США і вище за тисячу кубометрів газу зниження складе сто доларів США, при ціні нижче триста тридцять три долари США зниження складе 30% від такої ціни. Ці додаткові кошти підлягають обліку за підсумками кожного календарного року, протягом якого застосовується вказане зниження, зростаючим підсумком і визнається як зобов'язання України, що погашаються шляхом виконання положень статті 1 цієї Угоди

Стаття 3

Ця Угода підлягає ратифікації та набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання кожної зі Сторін внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Вчинено в м. Харкові 21 квітня 2010 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Україну                                                                 За Російську Федерацію

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.169.37.---Кайдаш..
brs_ru _ 23.04.2010 13:48 Все население будет рассчитываться за благополучие ГОСУДАРСТВЕННЫХ ПРЕСТУПНИКОВ? Призывы к насильственному свержению правящего режима -> уголовное преследование. Продажа РОДИНЫ -> не влечет за собой ни каких последствий? Как я вас понимаю!!!!!! Как минимум 60% населения Украины ждет когда же понесут заслуженное наказание ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ПРЕСТУПНИКИ Ющенко, Тимошенко и их прихвостни!!!! Разграбили страну, довели народ до голодных обмороков, и жируют на ворованные миллиарды!!!! Аудиторская проверка деятельности этих господ показала шо они стырили 95МИЛЛИАРДОВ ГРИВЕН!!!!!! Только ПОЖИЗНЕННОЕ!!!!! С полной КОНФИСКАЦИЕЙ !!!!!! А вот призывать к насильственному свержению власти ДЕЙСТВИТЕЛЬНО НЕЛЬЗЯ!!! Так шо Вы полностью правы, шановный "brs_ru _" НАРОД УКРАИНЫ на Вашей стороне!!!!!!!!!!!
IP: 195.42.130.---Volodumur_M..
ХАРЬКОВСКИЙ СГОВОР Семён Битый Давайте говорить предельно честно– В стране нет Президента Украины: Донецкий Вор – го*но, пустое место- Развал стране готовит и руины! Хам с Банковой с империей кровавой Секретный договорчик подписали– Тем суверенность, целостность державы Коту под хвост намеренно послали, Никто не гарантирует народу Ни независимость, ни прежние границы, У власти – прокремлёвские уроды, И нет Суда, Свобода – только снится! Вопрос стоит ребром, без сантиментов– Нам оставаться цельною страною, Иль узурпаторы, воспользовшись моментом, Страну порвут гражданскою войною! Идёт раздел не по партийным взглядам, Ты – патриот, или ты враг отчизне?- За Украину встанешь вместе, рядом, Или готов к страны последней тризне! Нет – промосковскому уродов договору, Да – разогнать продажную ораву, Импичмент – лживому гаранту Хаму-вору, К ответу - оборотней, предавших державу!
IP: 77.88.197.---Panzerfaust..
Ну нічо, її не раттифікує парламент! В суботу всі до Ради, підкажемо і нагадаємо про волю народу, ато забагато ці лошки на себе беруть!
IP: 94.179.226.---SergeyM..
Семен Битий тебе мало били?
IP: 81.21.3.---swissmade!..
Критиковать и поучать - легче всего. Предложите альтернативный вариант развития страны, развития отношений с соседями. А то кричать, что всё плохо, каждый может. Давайте конкретные предложения.
Усі коментарі
2 роки без Павла
Країна чорних лебедів
Концертний зал він сотворив, як скрипку: як маестро Флоріан рятує свою "Літаючу тарілку" від забудовників
Як запустити бізнес в умовах високої конкуренції
Усі публікації