Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко та Яценюк об'єдналися

Понеділок, 23 квітня 2012, 16:39
Версія для друку Коментарі42

Юлія Тимошенко офіційно поступилася Арсенію Яценюку першою позицією в списку партії Батьківщина на наступних парламентських виборах.

У понеділок в київському готелі "Рив'єра" Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов оголосили про створення спільного списку, куди увійшли поки що шість партій: "Батьківщина", "Фронт змін", Народний рух, "Реформ і порядок", "За Україну", "Народна самооборона".

 
 
 

Турчинов зачитав декларацію єдності, підписану Яценюком і Тимошенко - остання зробила це з Качанівської колонії за посередництва адвоката Власенка.

"Ми заявляємо про наше об’єднання... Наші політичні сили сформують єдиний список на виборах та узгодять своїх кандидатів у мажоритарних округах", - сказано у документі.

 

"Законодавство забороняє участь блоків на виборах, тому єдиний список буде сформовано на основі партії "Батьківщина" як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики", - йдеться у декларації Тимошенко і Яценюка.

"Для мене дуже важливо те, що під цієї декларацією стоїть особистий підпис Юлії Володимирівни. Наші стосунки не завжди були безхмарними, але ми зробили дуже серйозні висновки. Ми переступили через багато що і залишили це у минулому", - оголосив Яценюк.

Він додав, що для участі у виборах за списком "Батьківщини" члени "Фронту змін" будуть змушені "виконати технічні формальності" - щонайменше тимчасово стати позапартійними.

Яценюк оголосив, що опозиція готова підтримати Віталія Кличка на виборах мера Києва та все ще сподівається, що він надасть для узгодження список своїх мажоритарників.

За словами Яценюка, об'єднання опозиції у єдиний список на виборах може започаткувати створення спільної партії. Для початку депутати від партії "Батьківщина" мають вступити до громадської організації "Фронт змін".

"Це є запорукою до серйозних перемовин про формування єдиної партії", - додав Яценюк.

 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
powered by lun.ua
IP: 46.202.87.---
Ukrainec_12 _ 10.05.2012 00:59
Они вообще чем-то другим занимаются кроме как объединяются??
IP: 193.169.80.---
VOS _ 08.05.2012 15:59
Billi Bons:
Не треба вірити, що вони пожертвували чимось. Маячня! Насправді, без лідера БЮТ покине політичну верхівку, а Яценюк вдихне життя у політичну силу... Яценюк, на мою думку, дуже гарно би обходився і без Батьківщини, і потрапив би у парламент без проблем, але ж так, """"щиро""" "об’єднавшись " можна набрати більше голосів, і принести у ВР більше політичних імпотентів. До речі про імпотенцію. Ось цей "форум обєднаної опозиції" на якому нібито має бути оприлюднено палан цлей і шляхи їхнього досягення, не покаже нічого нового і конкретного. Отже Яценюк як і скоріше дуже стрімко розвиває свою кар’єру. Та й Арсеній має думати і про призидентські вибори.
IP: 193.169.80.---
VOS _ 08.05.2012 15:58
Billi Bons:
На мою скромну думку, Яценюк починає, в деякій мірі, узурповувати владу. Чомусь мені здається, що навіть після того, як Юля вийде із тюряги, вона вагомої політичної ролі не буде грати, а то і взагалі мало по малу зникне з політичного олімпу. У БЮТ розуміючи це, і розуміючи також, що їхня партія(БЮТ) тримається на харизмі однієї людини(Тимошенко), починають шукати нового лідера. Ясне діло що ні Кириленко, Томенко, навіть Турчинов не потягне усю партію за собою. Їм треба знайти харезматичного лідера. Такий є Яценюк. "Рятівник пенсіонерів"як його ще називають. Користуючись тим, що люди сліпо на сліпо засліплені тим, у якому "пориві об’єдналась "опозиція" " та який рейтинг у Яйценюка, вони вирішили знову потрапити у парламент. Без сумніву їм це вдасся. Але чи виграє від того народ? Думаю це питання риторичне. Звичайно, що ні! Пройдисвіти зіграють, вкотре, зіграють на "демократії", яка скоро країну доведе до ручки.
IP: 92.113.40.---
Billi Bons _ 26.04.2012 17:26
Только Тимошенко способна навести порядок в Украине!!!
IP: 93.74.78.---
Jurdumm _ 25.04.2012 13:12
Судячи по злобі проплачених коментів, крок дійсно необхідний. Якщо по мажоритарці приєднуються Кличко і Тягнибок, поразка бандюковичів неминуча.
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter