Публікації

скандал
на часі
інтерв'ю
соціум
медіа
держфінанси
майбутнє поруч
техно
третій сектор
репортаж
нацменшини
розслідування
діти сходу
інтерв'ю
компанії
інтерв'ю
арт-формат
асоціація
інтерв'ю
репортаж
графіки тижня
інтерв'ю
тенденції
інтерв'ю
інтерв'ю
Євроскептицизм
дослідження
шлях до єс
на часі
здоров'я
репортаж
Глобальне панування корпорацій
Світові корпорації почнуть оголошувати війни, контролювати планету і космос. Світ стане іншим, і це трапиться ще за життя більшості тих, хто читає ці рядки. Тепер і ви живіть із цим. (рос.)
Грантовий ревізор для України
Європейська прокуратура може розслідувати злочини, пов'язані з шахрайськими схемами з розкрадання коштів, виділених ЄС на різні програми в Україні.
Земельна децентралізація: у кожного своя?
Знаючи про ухвалений у першому читанні законопроект про передавання громадам земель поза населеними пунктами, уряд зареєстрував свій схожий проект. Навіщо він це зробив?
Шанси нардепів на доторканність різко зростають
Можна довго розмірковувати над причинами президентської пропозиції скасувати недоторканність з 2020 року. Проте головне – наслідки. Вони можуть бути як позитивними, так і діаметрально протилежними.
Малий Майдан великих амбіцій
Молоді демократи організацією нинішнього "майдану реформ" дуже ризикують. Якщо вони програють, і їхні вимоги не буде виконано, це законсервує розвиток країни ще на кілька років. Але куди ще?
Ані слова про Бандеру: польсько-український діалог
Цієї осені у польсько-українських відносинах стало більше реалізму. Варшава шукає спільної мови з Україною, яка, по суті, спонсорує економічну стабільність Польщі своїми людськими ресурсами.
Читайте, дивіться...