Латвійці познущалися над збірною України

П'ятниця, 15 лютого 2002, 10:17
Провівши на доволі високому рівні хокейний олімпійський турнір, хокеїстів збірної України не вистачило на матч за 9-те місце, в якому підопічні Анатолія Богданова були розгромлені з рахунком 9:2 латвійцями. Попри все, десяте місце українців є непоганим результатом для дебютантів Олімпіади.

Долю матчу Латвія-Україна було вирішено вже в першому періоді, а вірніше в перші шість хвилин, коли рахунок на табло зафіксував 4:0 на користь прибалтів. Не врятував нашу команду від розгрому і , Констянтин Симчук, що вийшов замість Карпенка, який в подальшому пропустив ще шість шайб. Відзначимо, що Симчук відбив за гру 24-ка з 30-ти, а його колега Карпенко два з 5-ти після чого був замінений. Вротар латвійців Сергій Наумов "парирував" 24 кидка з 26.

Вже після першого періоду рахунок був 6:0. В другій двацятихвилинці хокеїсти збірної України дещо вирівняли гру і закинули дві шайби, вдруге на турнірі відзначилися Христич та Чібірєв, проте пропустили ще три шайби. Рахунок другого періоду 9:2 зберігся і до кінця матчу. Кінцівка хокейного турніру для збірної України вийшла дещо "змазаною", проте тішить той факт, що позаду себе українці залишили сильні збірні Швейцарії та Словаччини.

Латвія - Україна - 9:2 (6:0, 3:2, 0:0)

Шайби: Тамбієв (Бондарєв), 01:33 (1:0). Вітоліньш (Сорокін, Керч), 02:26 (2:0). Фандуль (Матицін, Керч), 05:20 (3:0 - бол.). Ніжівіц (Мацієвський), 05:56 (4:0 - бол.). Пантєлєєв (Матицін), 18:22 (5:0). Матицін, 19:11 (6:0 - булліт). Бондарєв (Мациєвський, Ниживий), 29:31 (7:0). Фандуль, 30:39 (8:0). Христич (Чібірєв, Гунько), 31:38 (8:1). Чібірєв (Олецький, Сєров), 35:33 (8:2). Семенов (Вітоліньш, Бондарєв), 39:41 (9:2).

Воротарі: Карпенко (Симчук, 05:20) - Наумов.

Кидки: 35 - 26.