Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Тимошенко продасть готелі, одеський припортовий і мотоциклетний завод

Четвер, 30 червня 2005, 20:51
Кабінет міністрів затвердив перелік об'єктів, які будуть готуватися для виставлення на першочергову приватизацію.

Як повідомила прем’єр Юлія Тимошенко після засідання уряду, ідеться про понад 10 підприємств, які будуть проходити "передприватизаційну підготовку".

"Тобто ми зберемо активи, зробимо, що б вони мали вартість, щоб це були контрольні пакети", - пояснила Тимошенко.

Тимошенко навела кілька прикладів з цього переліку, зокрема, до приватизації буде готуватися Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд.

За її словами, сьогодні є "значна кількість підприємців" , які хочуть купити цей недобудований об’єкт "за прекрасну вартість".

Також уряд збирається виставити на приватизацію контрольний пакет Одеського припортового заводу. "Але категорично без аміакопроводів", - додала Тимошенко, зазначивши, що вони відносяться до стратегічних об’єктів.

Ще в переліку підготовки до приватизації Тимошенко назвала сіверодонецьке підприємство "Азот". "Воно було поділене на шматки і внесено у статутні фонди приватних підприємств. Сьогодні воно вже напівприватне", - додала Тимошенко.

Також в переліку є "Нікопольський південнотрубний завод" і мотоциклетний завод в Києві. Останній об'єкт, за словами Тимошенко, має високу вартість, бо знаходиться в центрі Києва.

Прем’єр зазначила, що якщо парламент прийме закон про приватизацію підприємств разом із землею, то "Київський мотоциклетний закриє увесь обсяг коштів, що очікуються від приватизації".

Тимошенко наголосила на необхідності ухвалення закону, бо "до цього земля дарувалася разом з підприємством" .

Крім того, уряд збирається провести передприватизаційні процедури щодо готелів "Україна", "Дніпро", "Ореанда", "Дружба" та "Спорт".

Прем’єр попередила, що "жодна приватизація не відбуватиметься без вагомої екологічної інвестиційної та соціальної складової".

"Нікопольський південнотрубний завод" контролює компанія "Інтерпайп" Віктора Пінчука. За покупкою "Азоту", за повідомленнями ЗМІ, начебто стояв старший син Віктора Януковича. Також це підприємство пов'язували з Семеном Могілевичем.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування