"ДИНАМО" ВИГРАЛО У "СПАРТАКА" 4:1

Середа, 27 серпня 2008, 22:48

"Динамо" виграло у "Спартака" домашній матч-відповідь з рахунком 4:1. "Динамо" вийшло у груповий турнір Ліги Чемпіонів.

перший гол на 5-й хвилині забив Олександр Алієв. А на 23-й хвилині відзначився Бангура, який вже мав до цього в своєму активі два голи в ворота "Спартака" у Москві.

На 33-й хвилині спартаківці отримали право на штрафний, але Шишкін пробив вище воріт. На 38 хвилині Бангура виходив один на один на підступах до штрафного, але був збитий спартаківцями. Суддя вирішив не призначати пенальті.

На 45-й хвилині спартаківець Павленко заробив жовту картку за те, що неправильно атакував Діакате.

На початку другого тайму "Спартак" провів ще одну заміну Майдана - Саєнко. Вже наступної хвилини Саєнко включився в атаку і за його допомоги Дзюба забив гол у Богуша. 2:1. Втім через дві хвилини Мілевський збільшив динамівський відрив 3:1.

На 78 хвилині той же Мілевський довів рахунок до розгромного 4:1.

Перед початком матчу "Динамо" "Спартак" на стадіоні імені Лобановського відбулась бійка фанатів клубів.

Як повідомляє канал Інтер, інцидент трапився тоді, коли московських вболівальників організовано заводили на стадіон. Їх все ж оточили київські фанати. Одному з москвичів розбили голову.

Через кілька хвилин міліції вдалося припинити бійку.

Спартаківців завели на стадіон і посадили в секторах 25, 26 за ворітьми "Спартака". Туди зібрали навіть тих, хто мав білети в інші сектори.

На матчі присутній президент Віктор Ющенко з донькою.