Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Президент зрозумів, звідки популярність у популістів

Понеділок, 24 серпня 2009, 11:40

Україні потрібно не перечікувати кризу, а реформуватися.

Про це заявив президент Віктор Ющенко, виступаючи на Майдані Незалежності у Києві з нагоди Дня Незалежності.

"Я пропоную цілісний план економічного оздоровлення України. Це мій досвід і знання, як колишнього голови Нацбанку і голови уряду. Його основні пріоритети прості, чіткі і конкретні. Це відновлення фінансової стабільності, сильні гроші, низька інфляція, сильна бюджетна політика", - сказав він.

"Зменшення оподаткування бізнесу, спрощення адміністрування податків. Сприяння зовнішнім і вітчизняним інвестиціям, і особливо в контексті Євро-2012. Мова йде про десятки мільярдів доларів інвестицій, клімат яким ми повинні сформувати через професійну систему влади", - вважає Ющенко.

"Це підтримка конкурентноспроможного українського виробника, зосередження влади на потенційних точках економічного зростання, а отже на підтримці малого і середнього бізнесу", - зазначив президент.

"Це створення і ведення повноцінного ринку землі, зняття мораторію, перетворення аграрного сектору на одну з основ нашого експортного потенціалу. Це узгоджене проведення реформ", - зазначив він.

Також Ющенко наголосив, що Україна є посттоталітарною державою.

"Це наклало колосальний відбиток на традиції і спосіб управління країною і функціонування її державного апарату. По суті, казарму, яку споруджували 70 років, нам за 18 років доводиться перебудовувати на нормальний будинок", - зазначив він.

"Хоча всі елементи конструкції були призначені для казарми, та й архітектори звикли будувати тільки казарми", - вважає президент.

"Люди звикли до постійного опікунства, покровительства з боку держави, яке по-мінімуму - на рівні, по суті, бідності - видавала і до якого привчала всіх своїх "гвинтиків" радянська система незалежно від якості праці чи реальних здобутків цієї праці", - зазначив Ющенко.

"Люди не цінують результати своєї праці, чекають на всезагальну підтримку від держави і створюють поживний ґрунт для політичного популізму. Звідси - популярність популістів у суспільстві та політиці. Звідси - сподівання на міфічну "сильну руку", - сказав президент.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування