Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Медведька наполягають, що Ющенка таки труїли

Середа, 23 вересня 2009, 18:15

Президент Віктор Ющенко був умисно отруєний токсичною речовиною тетрахлородибензо-пара-діоксин з метою посягання на його життя.

Таким чином Генпрокуратура відреагувала на заяву тимчасової слідчої комісії парламенту щодо отруєння Ющенка, у якій парламентарі вимагають від ГПУ та СБУ порушити кримінальну справу за фактом фальсифікації отруєння президента діоксином.

Прес-служба Генпрокуратури заявила, що опублікована заява "не відповідає об’єктивним матеріалам кримінальної справи, оскільки досудове слідство у ній проводиться всебічно, повно і об'єктивно".

"У справі перевірена і відпрацьована у повному обсязі велика кількість версій, у тому числі версії можливого харчового отруєння, необережного отруєння діоксином, ушкодження здоров'я потерпілого в результаті можливого застосування косметичних засобів, стовбурових клітин та інших препаратів", - наголосили у ГПУ.

У заяві підкреслюється, що "вказані версії свого підтвердження не знайшли".

"Версія про "штучне створення доказів самого отруєння" шляхом збагачення крові Ющенка діоксином представниками американських спецслужб спростовується висновками судово-медичної експертизи, історією хвороби Ющенка з результатами лабораторних досліджень допитами лікарів, вчених, експертів тощо", - заявили у ГПУ.

"Разом з тим, з метою забезпечення об'єктивності та всебічності розслідування, проводиться перевірка, у зв'язку з чим допитуються свідки, направляються відповідні запити до експертних закладів, у тому числі і до голови ТСК Володимира Сівковича про надання ним відповідних аудіозаписів та експертних висновків", - зазначили у прес-службі.

Генпрокуратура наголосила, що "ініціатор вказаної перевірки Лариса Чередниченко ухилилася від дачі конкретних показань по суті свого рапорту від 26 серпня як і від пояснень з приводу справжніх причин складення вказаного документу".

"Питання про її звільнення з посади начальника відділу не пов'язано з подачею нею цього рапорту, а викликано реорганізацією в апараті Генпрокуратури, проведеною 1 липня 2009 року, тобто задовго до подання вказаного документу", - заявили у ГПУ.

"З органів прокуратури вона не звільнена. До збігу двомісячного терміну після попередження (передбаченого законодавством) продовжують вживатися заходи щодо її працевлаштування на наявні вакантні посади", - наголошується у заяві.

Генпрокуратура вкотре звертається "до громадян, політиків та осіб, які займають відповідальне посадове становище в державі, утримуватися від коментарів, заяв та дій, які заважають повному всебічному розслідуванню та встановленню об’єктивної істини у справі".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування