Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Українцям нарешті надрукували список "тушок"

Вівторок, 16 березня 2010, 11:15
Версія для друку Коментарі42

Газета "Голос України" оприлюднила склад та угоду про створення коаліції "Стабільність і реформи".

До складу парламентської коаліції, крім фракцій Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина, увійшли 6 народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко, 6 народних депутатів від блоку "Наша Україна – Народна самооборона" та чотири позафракційних депутата.

Зокрема, із фракції БЮТ до складу коаліції увійшли Віталій Барвіненко, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Юрій Полунєєв, Ігор Савченко та Олег Черпіцький.

Із фракції НУ-НС членами коаліції стали Олександр Омельченко, Юрій БУТ, Станіслав Довгий, Ігор Палиця, Іван Плющ, Володимир Поляченко, а з позафракційних – Василь Кисельов, Ігор Рибаков, Інна Богословська і Тарас Чорновіл.

У повному складі до коаліції входить 235 депутатів.

Повний текст коаліційної угоди і список депутатів більшості читайте тут

Все про: коаліція

powered by lun.ua
IP: 193.29.204.---
maodzedust _ 16.03.2010 16:31
Дон Пампа:

шо, москалику, відлип від пляшки і прилип до компа? ляж, проспися, несеш ахінею
IP: 77.52.188.---
КОЩ _ 16.03.2010 16:05
Дон Пампа _ 16.03.2010 15:53 - Я вважаю. що під час громадянської війни кожен уряд бів не більш легітимний. ніж той, що на чолі з картавим.
IP: 77.52.188.---
КОЩ _ 16.03.2010 15:59
Дон Пампа _ 16.03.2010 15:50 - Ну то інша справа. А остання фраза, якщо вона відноситься до нинішньої правлячої кліки на чолі з клоаколіцією - то я точно такої ж думки. Бо, як какзав Ейнштейн, мораль людини складають ті переконання, які вона засвоїла до 18 років. Янукович на той час уже засвоїв першу ходку. Яка мораль? Ну для завгара може й підійде, але вище... Коли стільки зваби навкруги.. Коли половина населення зимою ходить в шапках... Коли менти й прокуроські готові стати раком перед зеком.. Ну просто свято душі!
IP: 77.52.51.---
Дон Пампа _ 16.03.2010 15:53
IP: 77.222.142.---Громадянин-українець _ 16.03.2010 15:17
Ariston _ 16.03.2010 14:37
_Шановні, Україна за часів Леніна не була окремою державою.
_______________________
Це Ви про який рік говорите, конкретизуйте, будь-ласка?__________________________________

Да хоть за какой год. Во время гражданской войны и уж тем более после. ни одно из правительств украины не обладало ни легитимной, ни хотя бы действенной властью. Маргиналы.
IP: 77.52.51.---
Дон Пампа _ 16.03.2010 15:50
КОЩ:
Дон Пампа _ 16.03.2010 14:19 - То що виходить - моряки давали рисягу ціреві-батюшці,а флот знищили занаказом чувашськог єврея. Якщо ти скажеш, що вони заприсяглись Радянській Росії - то перед цим все ж встигли зрадити цареві. Ну, а що потім СРСР зробив з колишніми воєнспецами... Це окрема повість.
________________________

Я знаю, что потом сделали с военспецами. А присягу они давали и царю-батюшке и стране, как ни странно. Вот перед страной они свою присягу выполнили. Между прочим, правительство "кубанско-черноморской республики" (ещё один субьект международного права?) обещало "уничтожить личный состав флота" в случае затопления кораблей. Ещё одни наследнички-нахлебнички?
Да не в флоте дело. Дело в поведении "нынешних". Повторюсь-ни чести ни совести. У слуг народа. Нынешних. А ведь тоже присягу дают.