Табачник: визначення Голодомору геноцидом - вигадки

19 переглядів
588
Середа, 1 вересня 2010, 12:10

Міністр освіти Дмитро Табачник назвав визначення Голодомору геноцидом українського народу вигадками закордонних істориків.

Про це він сказав в ході телефонної лінії видання "Аргументи і факти в Україні", повідомляють Українські новини.
 
"Вимирали українські села, російські, молдавські, грецькі і так далі. Тобто, голод був, на мою думку, політичним руйнуванням селянства як соціального прошарку, як соціального класу, але він не мав етнічних характеристик", - сказав міністр.

При цьому він зазначив, що певною мірою голод у 1932-1933 і в 1946-1947 роках був штучним через невірні управлінські рішення.

"Але вони ніколи не були геноцидами, тому що однаково вмирали селяни різних національностей", - сказав Табачник.

При цьому він допустив ухвалення резолюції, в якій Голодомор 1932-1933 років був би визначений геноцидом народів України, Росії, Казахстану і Молдови, і висловив упевненість, що її підтримає ООН та інші міжнародні організації.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.244.177.---неофит06.09.2010 20:47
IP: 94.45.46.---Mrs Tris _ 06.09.2010 00:37
Какая пакость!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
IP: 94.45.46.---Mrs Tris06.09.2010 00:37
Как, однако, легко господин Твбачник меняет свои убеждения!
"Стокгольм, 26.01.2004 ...Під час штучного голоду 1932 - 1933 рр. наш народ втратив понад 7 мільйонів людських життів, заявив сьогодні у виступі у Стокгольмі на Міжнародному форумі "Запобігання геноциду: загрози та відповідальність" віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник. За його словами, хоча наслідки Голодомору відчуваються ще й зараз, Україна не має наміру зводити рахунки з минулим, покладати відповідальність на якусь окрему соціальну чи етнічну групу. "Але ми й надалі домагатимемося визнання міжнародною спільнотою Голодомору як акту геноциду проти українського народу, щоб осмислення трагічного історичного досвіду України послужило пересторогою при виборі шляху іншими народами" - зазначив він.
- И этот мерзкий конформист продолжает именоваться учёным-историком... и руководит в нашей стране образованием и наукой...
Какая пакость!
IP: 94.244.177.---неофит05.09.2010 19:55
Это ваш взгляд... свой я уже озвучил... ходить по кругу НЕ БАЧУ СЕНСУ... ВСЬОГО ДОБРОГО.
IP: 91.196.89.---Д. Кольцов 05.09.2010 15:06
неофит _ 05.09.2010 14:20
А що, НАВМИСНЕ ВБИВСТВО ОДНИМ ЄТНОСОМ ІНШОГО (класика) більш тяжкий злочин, ніж НАВМИСНЕ ВБИВСТВО ТОТАЛІТАРНОЮ МАШИНОЮ (склад виконавців - багатоетнічний) ЯКОГОСЬ ЕТНОСУ (по етнічним і класовим мотивам)? На мій погляд - МОНОПЕНІСУАЛЬНО.

1)Навіщо ж називати геноцидом злочин, який не є геноцидом. Це, за вашою логікою, або невиправдано зменшує, або підвищує ступень злочину. В правосудді треба бути точним:)).

3. Звичайно ж нинішні росіяни та й Росія ... ні при чому. Але не ТІ и не ТА які і яка відкидають РУКОТВОРНІСТЬ ГОЛОДОМОРУ

2) Безперечно голодомор не від Бога, тобто погоди. Але його не планували. Він виник в результаті дій влади і селян. Влада загнала їх у колгоспи, а вони відповили, як кажуть: нам роблять вид, що сплачують зарплату, а ми - що працюємо. А далі повстало вже питання, чи встоїть влада при нестачі хліба в країні. А не встоїть, то вже буде жертвою - не пожалкують, знищуть насмерть. Чи пожалкували б? Як ви думаєте?
IP: 94.244.177.---неофит05.09.2010 14:20
Давайте...
1. Чіпляєтеся за классику... крючкотворствуєте? Вольному-воля. Я іншої думки.

Тулмачити поняття "геноцид" інакше, це теж саме, що підгоняти під більш важку статтю Карного кодексу злочин підсудного громадянина. Голодомор був злочином, але не був геноцидом.

А що, НАВМИСНЕ ВБИВСТВО ОДНИМ ЄТНОСОМ ІНШОГО (класика) більш тяжкий злочин, ніж НАВМИСНЕ ВБИВСТВО ТОТАЛІТАРНОЮ МАШИНОЮ (склад виконавців - багатоетнічний) ЯКОГОСЬ ЕТНОСУ (по етнічним і класовим мотивам)? На мій погляд - МОНОПЕНІСУАЛЬНО.

2.++++
3. Є в ваших словах правда, але не вся. Звичайно ж нинішні росіяни та й Росія, за великим рахунком, ні при чому. Але не ТІ и не ТА які і яка відкидають РУКОТВОРНІСТЬ ГОЛОДОМОРУ і видят лишь неблагоприятное стечение разных обстоятельств. І обзивають тих, хто думає інакше СВІДОМІТАМИ І БАНДЕРІВЦЯМИ. І т.д.
4. Відповідь в п.3.