Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

З БЮТ пішли дві людини Королевської

Середа, 14 березня 2012, 13:07
оновлено 14:03
Версія для друку Коментарі80

Члени УСДП Євген Суслов та Олексій Логвиненко вийшли з фракції БЮТ після виключення лідера їхньої партії Наталі Королевської.

Про це вони повідомили на брифінгу в середу.

Вони сказали, що написали відповідні заяви про вихід з фракції. Станом на 14:00 годину віце-спікер Адам Мартинюк зачитав їхні заяви.

За словами Суслова, керівництво фракції БЮТ вже неодноразово демонструвало зневагу до своїх депутатів, як наприклад у випадку зі звільненням Івана Кириленка з посади її лідера, що "йде в розріз" з позицією лідера Батьківщини Юлії Тимошенко.

"Тому сьогодні було зруйновано блок Юлії Тимошенко", - заявив Суслов.

У свою чергу Королевська заявила, що УСДП вийшло з Комітету опору диктатурі.

Відповідне рішення було ухвалено на екстреному засіданні політради партії, яке відбулося після виключення Королевської з фракції БЮТ.

"Було прийнято рішення вийти з комітету опору диктатурі. Наступного тижня ми проводимо з'їзд партії, де буде чітко визначено формат участі у парламентських виборах 2012 року", - сказала вона.

Королевська зазначила, що "не піде однією дорогою з тими, хто сьогодні узурпував фракцію".

"Я розумію, що керівництву фракції і партійним функціонерам набагато легше боротися зі мною, з моїми колегами, ніж з режимом Януковича"

Вона також додала, що хвернеться до секретаріату парламенту з заявою щодо видачі їй дублікату картки для голосування. Раніше у своєму Facebook вона писала, що її картку вкрали.

Вона наголосила на зарахуванні її голосу за постанову щодо рекомендацій ПАРЄ.

Коментуючи закиди щодо порушення фракційної дисципліни як причини її виключення, Королевська сказала, що не можна порушувати те, чого немає.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: БЮТ, Верховна Рада, Королевська

powered by lun.ua
IP: 178.94.53.---
Ivanivska _ 15.03.2012 11:23
Якщо Королевська з Сусловим не хахотіли працювати в єдиній команді опозиційних сил під прапорами "Батиьківщини" - то мабуть вони втогмились боротися з владою Януковича, видать ланцюгові пси партії регіонів найшли таки слабі місця в цих людей - наприклад сім.я, родичі, бізнес..... Янукович знає ще з юнацтва як примушувати людей робити те, що вони не хочуть....
IP: 82.97.207.---
dmytriydemov _ 15.03.2012 07:12
На днях нашел интересную программу типа архива данных, походу власти знают о нас больше чем мы думаем http://clck.ru/0kqF0
IP: 91.234.88.---
oksana1974 _ 15.03.2012 06:41
В таких случаях говорят- попутного ветра синяя птица. Что могла плохого сделать, Королевская уже сделала. Президентские выборы в Донецкой и Луганской областях она завалила. И благодаря ей Тимошенко теперь сидит, а Наташа популизмом занимается.
IP: 178.49.122.---
zanuda _ 15.03.2012 03:35
Важливу операцію провернули регіонали . Достатньо було їм десь похвалити Королевську, не бити її бігборди - і БЮТ вже зарахував її до ворогів і сам почав бити по своїх. Забракло розуму. Дурниці меле Кожемякін, що Королевська свідомо не голосувала. Її голос нічого не вирішував. Навіщо їй було не голосувати? Дурня якась. Самі вмазали по КОДу. Отаке піклування про єдність сил спротиву? Солдафон той Кожемякін. Наламали вони з Турчиновим дров.
IP: 46.202.7.---
igor VS _ 15.03.2012 00:25
murzikmurzik++:
Чечетов защищает - значит связи с АП правда.

То исследование, которое опубликовал Мустафа, о том как заменить Тимошенку на Королевскую, его не рыги ли случайно заказали?

Если рыги - все сходится.
+100000000000000000
І тут без коментарів

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter