Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Схвалимо євроінтеграцію і без голосування - Яценюк

Середа, 20 лютого 2013, 20:40
Версія для друку Коментарі35

Заява про євроінтеграцію - це не закон, а акт політичної волі парламенту, тому її можна прийняти підписами народних депутатів.

Про це заявив глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на брифінгу в парламенті в середу, повідомляє його прес-служба.

Він підкреслив, що Партія регіонів не зацікавлена в розблокуванні Верховної Ради, "тому що в них немає голосів, у них немає більшості, у них немає законів": "Таким чином вони перекладають відповідальність на інших".

На його переконання, Партія регіонів хоче перекласти на опозицію відповідальність і за неприйняття заяви про європейську інтеграцію.

Проте, повідомив Яценюк, у середу ця заява була ухвалена рішенням комітету з питань європейської інтеграції.

Він наголосив, що у четвер представники опозиційних фракцій поставлять свої підписи під цією заявою та передадуть її спікеру Верховної Ради.

"Якщо регіонали такі "євро інтегратори", хай також поставлять свої підписи під цією заявою", - наголосив він.

Глава фракції "Батьківщина" підкреслив, що для Європарламенту і для наших європейських партнерів потрібне волевиявлення.

"Заява не є політичним актом, не є законом чи постановою. Це акт політичної волі парламенту, і тому не треба її голосувати. У Європейському парламенті заяви підписуються. Тому ми запропонували – ставимо на підписання і відправимо в Європарламент. Надішлемо ще й перелік прізвищ народних депутатів, які підтримують європейську інтеграцію", - сказав він.

"Ми пропонуємо зібрати підписи всіх членів парламенту, хто підтримує європейську інтеграцію. Хай кожен із членів парламенту скаже – він за, проти чи утримався", - підкреслив Яценюк.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Яценюк, ЄС, Європа, Верховна Рада

powered by lun.ua
IP: 99.234.40.---
Kalyna _ 23.02.2013 08:01
Kashtanova:
rozmarin:
А що зробили ВИ ,щоб в Україні не було банди злодіїв ? Нічого ,бо ваша хата скраю. Чому лише опяозиція мусить робити ,у Польщі в усіх костелах МОЛИЛИСЬ за приєднання а в нас ? Яка церква молиться ? Хоч один раз , може Московський Патріярхат? Якось не чути а то церква ніби то одинока слушна.А народ молиться ? Ні. От, і Бог від нас відходить чим раз далі. Ми не вміємо цілим народом навіть помолитись а поляки вміють. То ж зачинайте шановні від себе критику ,добре ? А не організуйте тут пискувкі.
IP: 176.37.55.---
rozmarin _ 22.02.2013 02:01
Все це збирання підписів – це повний цирк. З владою все ясно, але як опозиція, яка на кожному повороті кричить, що вона ЗА євроінтеграцію – не розблокувала парламент, щоб прийняти постанову про підтримку євроінтеграції і Угоди про Асоціацію з ЄС?!?!? Де логіка? Чи мета якраз навпаки, зірвати цю саму євроінтеграцію? Чому у Польщі, коли при Квасневскьому відбувалися євроінтеграційні процеси, опозиція об’єднала свої зусилля з владою і разом йшли до спільної мети, а наша не може?
IP: 46.202.255.---
tinuk _ 21.02.2013 12:44
Оппозиция своим блокированием ВРУ держит Евро интеграция в заложниках, для такого очень значительного события как Евро интеграция оппозиционеры должны обязательно разблокировать ВРУ.
При продолжительном блокирование ВРУ, оппозиционеры нанесут не поправимый ущерб имиджу Украины и станут основными виновниками провала многолетнего стремления Украины в членство Евросоюза. А так добавлю власть тоже часть виновата в бардаке что происходит в ВРУ.
IP: 188.230.47.---
Yurij Burdiak _ 21.02.2013 11:11
ANTIFASHIST DDT:
Тупая "Крольчатина", псы-Боксёры и ТягниБыковцы - антиукраинская шпана!

Регионалы, не идите на компромисс с коричневыми и их побратимами!
=========================================================
Про який компроміс мова.? Про можливість невиконувати конституцію.?
Як класик сказав: "Торг здесь неуместен"
IP: 80.91.185.---
ramusus _ 21.02.2013 11:01
ANTIFASHIST DDT:
Тупая "Крольчатина", псы-Боксёры и ТягниБыковцы - антиукраинская шпана!

Регионалы, не идите на компромисс с коричневыми и их побратимами!
Рыг проснулся!!!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter