Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"УДАР" хоче позбавити голів парламенту і екс-президентів пільг

Середа, 06 лютого 2013, 16:20
Версія для друку Коментарі27

У Верховній Раді зареєстровано проекту постанови про скасування привілеїв голів Верховної Ради та екс-президентів.

Як повідомив "Українській правді" співавтор постанови Павло Розенко, відповідний документ №2209 був зареєстрований у Верховній Раді в середу.

За словами авторів, метою проекту є скасування "необґрунтованих привілеїв, які має голова парламенту як на час виконання повноважень, так і після їх припинення, та необґрунтованих привілеїв для президента після його виходу у відставку".

Автори пропонують скасувати всі пільги, які наразі є у голів ВР.

Зокрема позбавити права колишніх і чинних голів ВР упродовж усіх років існування незалежної України отримувати надбавку до пенсії в розмірі 70%, а також право довічного користування державними дачами з відповідним обслуговуванням.

Крім того, постанова пропонує скасувати пільги, які надаються президентам України після виходу у відставку.

Зокрема скасувати довічний розмір посадового окладу, надання державної дачі з необхідним обслуговуванням, охороною і транспортним забезпеченням, та збереження медичного та санаторно-курортне обслуговування його та дружини.

Постанова пропонує тільки довічно надавати державну охорону після виходу у відставку президентові.

Як відомо, наразі в Україні діє постанова президії Верховної Ради Української РСР, згідно якої головам Верховної Ради надаються пільги.

Як писав раніше у своєму блозі журналіст Сергій Лещенко, цього року на утримання державних дач у будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексі відпочинку "Пуща Водиця" буде витрачено 50 мільйонів гривень.

"За бюджетною програмою Державного управління справами "Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів" будинку відпочинку "Конча-Заспа" затверджено кошторис на 2013 рік у загальному обсязі 30 мільйонів 626 тисяч 500 гривень, комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" передбачено видатки у загальному обсязі 19 мільйонів 305 тисяч 500 гривень", – йдеться у відповіді адміністрації президента.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Верховна рада, законодавство, УДАР

powered by lun.ua
IP: 77.121.114.---
49antonina _ 07.02.2013 11:05
Питання пiдняте правильно. Всi цi можновладцi вiд рядового держслужбовця до чиновника високого рангу, вiд депутата до президента - являються слугами народу , обраними цим же народом. То чому це слуги народу забезпечуються у нас на такому високому рiвнi , чому iснуе така ПРIРВА мiж простими украiнцями та цими слугами , чому ??? У них що, така вже шкiдлива для здоров'я робота { у теплiй сесiйнiй залi }, чи можливо вони працюють десь пiд землею у шахтах, ризикуючи своiм життям ? Якби не було б ось цiеi ПРIРВИ то i краiна у нас була б зовсiм iншою, так як у депутати балатувались би не за ради своеi вигоди, а за покликанням i люди, якi не байдужi до долi Украiни.
IP: 95.111.177.---
akinak _ 07.02.2013 05:16
Зокрема позбавити права колишніх і чинних голів ВР упродовж усіх років існування незалежної України отримувати надбавку до пенсії в розмірі 70%, а також право довічного користування державними дачами з відповідним обслуговуванням.
===Оце правильно і нардепів туди ж !Якщо йдемо у цивілізований світ, в Європу так в Європу, але з їх законами, стандартами і цінностями, де влада існує для обслуговування народу, а не народ для обслуговування влади...А що ж цікаво заспівають на це холуї олігархів комуняки...?Знову будуть Химині кури і брехня про те як вони борються з ненависними олігархами?
IP: 195.189.249.---
Veronika Egorova _ 07.02.2013 03:18
Посмотрите что делается со страной! Это просто невероятно!!! Подруга скинула ссылку microurl.*ru/bazauk (удалите звездочку *) а там национальный архив, замаскированый под поиск своих утерянных родственников. А на самом деле, там можно посомтреть всю информацию на любого из нас! Ввела ФИО, дату рождения итп, прошла антиспам проверку - и получила полный архив на себя. Дело 1 минуты и ты знаешь все о любом человеке. Проверила информацию о парне - чуть челюсть не отпала!!!
IP: 5.248.252.---
Наталія Костіна _ 07.02.2013 00:32
Підтримую. Справедливо починати ламати цю совкову ситстему пільг з тих, хто має їх найбільше.
IP: 89.21.89.---
Петро Скеля _ 06.02.2013 20:56
ктн:
Молодці ударівці. Треба відірвати їх від державного корита. Адже ці посадовці таких пільг не заробили. А от охорону дійсно треба зберегти, щоб не могли втекти, коли справа дійде до народного суду.
100%-за. Віталій покажи цим ПРдунам, хто в хаті господар. Тримайтесь купи не піддавайтесь на провокації Ви на правильному шляху. Слава Україні.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter