Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"УДАР" хоче позбавити голів парламенту і екс-президентів пільг

Середа, 06 лютого 2013, 16:20
Версія для друку Коментарі27

У Верховній Раді зареєстровано проекту постанови про скасування привілеїв голів Верховної Ради та екс-президентів.

Як повідомив "Українській правді" співавтор постанови Павло Розенко, відповідний документ №2209 був зареєстрований у Верховній Раді в середу.

За словами авторів, метою проекту є скасування "необґрунтованих привілеїв, які має голова парламенту як на час виконання повноважень, так і після їх припинення, та необґрунтованих привілеїв для президента після його виходу у відставку".

Автори пропонують скасувати всі пільги, які наразі є у голів ВР.

Зокрема позбавити права колишніх і чинних голів ВР упродовж усіх років існування незалежної України отримувати надбавку до пенсії в розмірі 70%, а також право довічного користування державними дачами з відповідним обслуговуванням.

Крім того, постанова пропонує скасувати пільги, які надаються президентам України після виходу у відставку.

Зокрема скасувати довічний розмір посадового окладу, надання державної дачі з необхідним обслуговуванням, охороною і транспортним забезпеченням, та збереження медичного та санаторно-курортне обслуговування його та дружини.

Постанова пропонує тільки довічно надавати державну охорону після виходу у відставку президентові.

Як відомо, наразі в Україні діє постанова президії Верховної Ради Української РСР, згідно якої головам Верховної Ради надаються пільги.

Як писав раніше у своєму блозі журналіст Сергій Лещенко, цього року на утримання державних дач у будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексі відпочинку "Пуща Водиця" буде витрачено 50 мільйонів гривень.

"За бюджетною програмою Державного управління справами "Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів" будинку відпочинку "Конча-Заспа" затверджено кошторис на 2013 рік у загальному обсязі 30 мільйонів 626 тисяч 500 гривень, комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" передбачено видатки у загальному обсязі 19 мільйонів 305 тисяч 500 гривень", – йдеться у відповіді адміністрації президента.

Українська правда

Все про: Верховна рада, законодавство, УДАР

powered by lun.ua
IP: 77.121.114.---
49antonina _ 07.02.2013 11:05
Питання пiдняте правильно. Всi цi можновладцi вiд рядового держслужбовця до чиновника високого рангу, вiд депутата до президента - являються слугами народу , обраними цим же народом. То чому це слуги народу забезпечуються у нас на такому високому рiвнi , чому iснуе така ПРIРВА мiж простими украiнцями та цими слугами , чому ??? У них що, така вже шкiдлива для здоров'я робота { у теплiй сесiйнiй залi }, чи можливо вони працюють десь пiд землею у шахтах, ризикуючи своiм життям ? Якби не було б ось цiеi ПРIРВИ то i краiна у нас була б зовсiм iншою, так як у депутати балатувались би не за ради своеi вигоди, а за покликанням i люди, якi не байдужi до долi Украiни.
IP: 95.111.177.---
akinak _ 07.02.2013 05:16
Зокрема позбавити права колишніх і чинних голів ВР упродовж усіх років існування незалежної України отримувати надбавку до пенсії в розмірі 70%, а також право довічного користування державними дачами з відповідним обслуговуванням.
===Оце правильно і нардепів туди ж !Якщо йдемо у цивілізований світ, в Європу так в Європу, але з їх законами, стандартами і цінностями, де влада існує для обслуговування народу, а не народ для обслуговування влади...А що ж цікаво заспівають на це холуї олігархів комуняки...?Знову будуть Химині кури і брехня про те як вони борються з ненависними олігархами?
IP: 195.189.249.---
Veronika Egorova _ 07.02.2013 03:18
Посмотрите что делается со страной! Это просто невероятно!!! Подруга скинула ссылку microurl.*ru/bazauk (удалите звездочку *) а там национальный архив, замаскированый под поиск своих утерянных родственников. А на самом деле, там можно посомтреть всю информацию на любого из нас! Ввела ФИО, дату рождения итп, прошла антиспам проверку - и получила полный архив на себя. Дело 1 минуты и ты знаешь все о любом человеке. Проверила информацию о парне - чуть челюсть не отпала!!!
IP: 5.248.252.---
Наталія Костіна _ 07.02.2013 00:32
Підтримую. Справедливо починати ламати цю совкову ситстему пільг з тих, хто має їх найбільше.
IP: 89.21.89.---
Петро Скеля _ 06.02.2013 20:56
ктн:
Молодці ударівці. Треба відірвати їх від державного корита. Адже ці посадовці таких пільг не заробили. А от охорону дійсно треба зберегти, щоб не могли втекти, коли справа дійде до народного суду.
100%-за. Віталій покажи цим ПРдунам, хто в хаті господар. Тримайтесь купи не піддавайтесь на провокації Ви на правильному шляху. Слава Україні.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте