Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

За попередніми даними крісла мерів міст взяли "регіонали"

Понеділок, 3 червня 2013, 15:26

У неділю, 2 червня, в Україні були обрані 102 сільських, 9 селищних та 6 міських голів на позачергових виборах.

Вибори проводилися в Криму, Закарпатській, Київській, Луганській, Миколаївській та Чернівецькій областях.

Зокрема, мером Ялти став член Партії регіонів Сергій Ілаш (66,9% виборців). За даними Комітету виборців за Ілаша проголосували близько 40% виборців, а за його конкурента самовисуванця Олексія Яковенко - 11% виборців.

Мером Алчевська (Луганська область) обрано представника Партії регіонів Володимира Косюга (50,95%), повідомила представник Луганського облвідділення КВУ Олексій Святков.

У виборах горглави Василькова (Київська обл.) переміг "регіонал" Володимир Сабадаш. Громадська мережа "Опора" повідомляє, що, за результатами її паралельного підрахунку голосів, Сабадаш отримав 30,39%, а кандидат від партії "Удар" Сергій Сабов - 28,25%.

На виборах мера Берегова (Закарпатська обл.) також більшість отримав кандидат від Демократичної партії угорців України Золтан Бабяк (54,9%, за даними "Опори"), його головний конкурент від партії "Єдиний центр" Ольга Бізіля отримала 22,91%.

Як повідомляють "НікВесті" з посиланням на тервиборчком, у Вознесенську (Миколаївська обл.) переміг "регіонал" Віталій Луков (65,5% голосів). Друге місце зайняв кандидат від об'єднаної опозиції Максим Іванченко з результатом 14,7%.

А мером Новодністровська (Чернівецька обл.), як повідомляє офіційний сайт Черновецького облради, обраний кандидат від Партії регіонів Володимир Мельник (42,55% виборців).

Засновник групи компаній Research&Branding Group соціолог Євген Копатько вважає, що політична приналежність кандидатів на місцевих виборах не є ключовою, цитує "Інтерфакс-Україна".

"Склалася тенденція, згідно з якою на довиборах практично у 80% випадках перемагають представники Партії регіонів. На місцевому рівні головне - це робота й виконання своїх обіцянок, і політика часто відходить на другий план. Тож політична приналежність кандидата, на мій погляд, не є ключовою", - зазначає соціолог, що співпрацює із владою.

У свою чергу спостерігачі з Комітету виборців України і громадянської мережі "Опора" відзначають, що на виборах фіксувалися фальсифікації, підвезення виборців, вкидання бюлетенів, видалення журналістів і спостерігачів з дільниць, видача бюлетеня за виборця невстановленим особам, а також внесення членами комісій якихось записів у списки виборців.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
07:33
Ракетний удар: ворог атакував енергооб’єкти у Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях
06:26
У південно-східних областях втретє за ніч була оголошена ракетна небезпека: у Херсоні пролунали вибухи
05:48
відеоВ Росії на Кубані безпілотники атакували два НПЗ, бітумний завод і військовий аеродром
04:28
ISW оцінив можливості України звільнити всю свою територію від окупантів
03:22
доповненоПольща цієї ночі двічі піднімала в повітря військову авіацію 
02:07
Die Welt оприлюднило мирну угоду, яку Україна та Росія могли підписати на початку війни
01:06
оновлюєтьсяРосіяни запускали ракети: було оголошено масштабну повітряну тривогу
00:54
Німецькі винищувачі перехопили російський  Іл-20 над Балтійським морем
00:38
доповнено, фотоУ Харкові пролунала серія вибухів: пошкоджена медустанова, постраждала пацієнтка
23:40
Іспанія на "Рамштайні" підтвердила плани відправити Україні ракети до Patriot
Усі новини...