Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Львові протестувальники захопили військову частину, прокуратуру та СБУ

Середа, 19 лютого 2014, 02:16
Версія для друку Коментарі30

У Львові у ніч на середу протестувальники захопили військову частину, будівлю обласної прокуратури та СБУ.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, з вікон будівлі обласної прокуратури мітингувальники викидають папери і документи. Більшу частину з них збирають і спалюють на великому вогнищі біля входу в будівлю.

В одному з вікон з'явився активіст з пляшкою шампанського, якого протестувальники зустріли схвальними вигуками.

Фото Вахтанга Кіпіані 

На фасаді будівлі активісти закріпили прапор України.

Як повідомляє ZAXID.net, протестувальники штурмували частину внутрішніх військ 4114. Пізніше вони домовилися з військовими, що ті покинуть частину беззбройними. Арсенал зі зброєю опечатують.

Коктейлі Молова викликали у одній з казарм серйозну пожежу, уже вигорів майже весь другий поверх будівлі. Люди намагаються загасити вогонь відрами водою, однак поки безуспішно. Є ризик того, що вогонь може перекинутися на арсенал зі зброєю.

фото Zaxid.net 

Зараз під частиною внутрішніх військ на вулиці Стрийській пербуває близько 10 тис. людей. Діяльність протестувальників не скоординована, поки одні намагаються загасити пожежу у казармі, інші продовжують кидати коктейлі Молотова.

За даними видання, протестувальники також зайняли будівлю обласного управління Служби безпеки України. Біля нього зібралося близько двох людей, але безпоседньо в штурмі брали участь кілька десятків. 

Двоє вхіних дверей, проестуючі потрапили всередину будівлі. Жодного опору охорона СБУ не чинила.

Перед будинком і у внутрішньому дворику горять багаття з автомобільних покришок.

Раніше повідомлялося, що протестувальники повторно зайняли будівлю Льововской облдержадміністрації і захопили обласне управління Міністерства внутрішніх справ.

Мер Львова Андрій Садовий назвав події в Україні "гуманітарною катастрофою", винною у якій він вважає владу.

"Окремо звертаюсь до працівників силових структур у Львові. вийдіть і поверніть свою зброю на захист людей - своїх рідних, сусідів, друзів. Усвідомте - найменша агресія з вашого боку щодо людей матиме в рази сильнішу відповідь, зупинити це буде неможливо", - написав він в Facebook.

Однак він закликав до стриманості і протестувальників. "Львів'яни, утримуйтесь від самосудів. сьогодні як ніколи треба тримати розум холодним", - зазначив Садовий.

Лікарні, за його словами, готові прийняти тисячі поранених.

"Школи завтра будуть відкритими. Рекомендую батькам супроводжувати дітей до школи та зі школи", - зазначив міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Львів

powered by lun.ua
IP: 94.179.77.---
Evgeniy Misch _ 20.02.2014 14:59
Житомир! 95 воинская Часть ВДВ просит её заблокировать, Жукова, напротив военного института. им дали приказ выдвигаться на Киев. просят максимальный перепост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!! поселок
Мелиоративный днепропетровский район, люди просят помощи, блокируют вагоны с
беркутом. Руслана со сцены попросила тех кто в интернете распространить эту
информацию. Там нужна помощь !

ПЕРЕПОСТ!!!!!!!!!!
СОС!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!! ВОЗДУХОФЛОТСКИЙ ПРОСПЕКТ 24,
ВОИНСКАЯ ЧАСТЬ 3030 БЕРКУТ БЬЁТ ТАМ СОЛДАТ СРОЧНИКОВ, ТАК КАК ОНИ ОТКАЗАЛИСЬ
ИДТИ ПРОТИВ НАРОДА УКРАИНЫ. РЕБЯТАМ НУЖНА ПОМОЩЬ!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 95.132.6.---
Vola Narodu _ 19.02.2014 10:14
Опознан сотрудник Беркута, который уничтожил автомобиль Ярослава Гончара (ФОТО)

Февраль 17, 2014 - 23:14
Спустя несколько дней после публикации шокирующего видео о том, как 19 января 2014 года сотрудники Беркута уничтожили автомобиль активиста "Автомайдана" Ярослава Гончара, пользователи интернета опознали одного из беркутовцев. Им оказался некий Роман Тымкив проживающий в г. Львове. Ранее, он разместил свою страничку Вконтакте...

УБЛЮДОК РОМАН ТЫМКИВ:
IP: 144.76.166.---
Haim Aversberg _ 19.02.2014 08:44
Максим Строев:
Да при чём здесь интересы вашего саши или вити. Юговосток исторически и экономически тяготеет к России, юговосток русскокультурен. Те кто рвутся к власти, означает для нас очередной виток эскалации противостояния с РФ и экспансия националисотов.
Если задуматься всерёз, что действительно выгодно промышленному сектору и Крыму: гораздо лучше быть независимыми от России и иметь возможность диктовать им свои цены и условия, чем быть зависимыми от неё и работать по ценам и на условиях, продиктованных ей. Следовательно: им выгодней оставаться в составе независимой Украины!
IP: 92.113.4.---
Андрій Дубівка _ 19.02.2014 04:20
Тільки що повернувся з нічної прогулянки по Львову. Біля обласного МВС розпалене багаття, культурно прогулюються львів'яни, віковий діапазон від 20 до 50. Ведуться толерантні бесіди, чи для повної колекції захоплювати Податкову чи ні. Обласна прокуратура постраждала більше: кіпи паперів розкидані по всій вулиці перед прокуратурою, багато паперів з грифом "таємно". І ще одна особливість: жодного міліціонера у нічному Львові помічено не було. У Львові революція прогнозовано досить толерантна... поки-що...
IP: 92.113.4.---
Андрій Дубівка _ 19.02.2014 04:19
Тільки що повернувся з нічної прогулянки по Львову. Біля обласного МВС розпалене багаття, культурно прогулюються львів'яни, віковий діапазон від 20 до 50. Ведуться толерантні бесіди, чи для повної колекції захоплювати Податкову чи ні. Обласна прокуратура постраждала більше: кіпи паперів розкидані по всій вулиці перед прокуратурою, багато паперів з грифом "таємно". І ще одна особливість: жодного міліціонера у нічному Львові помічено не було. У Львові революція прогнозовано досить толерантна... поки-що...

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter