Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

МЗС Росії: В Україні "коричнева" революція, ми застосуємо весь вплив

Середа, 19 лютого 2014, 12:25
Версія для друку Коментарі89

Росія звинувачує Захід у потуранні "коричневій" революції в Україні й заявляє, що пустить у хід увесь свій "вплив", щоб в Україні запанував мир.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Російської Федерації, оприлюдненій 19 лютого.

"У Києві й низці інших міст України в цю ніч у результаті злочинної діяльності радикальних сил від опозиції пролилася кров. Є загиблі й поранені як серед цивільного населення, так і серед правоохоронних сил, які відстоюють законні інтереси держави з забезпечення правопорядку", - заявляє МЗС РФ.

"У західних областях України справа дійшла до захоплення будинків органів міліції, прокуратури, військових частин. Молодчики, безчинствуючи, знущаються з міліціонерів, військовослужбовців, десятки яких отримали травми. По суті, йдеться про спробу силового захоплення влади", - запевняють у Росії.

Обурення в російських дипломатів викликає "відсутність реакції на дії радикалів із боку лідерів опозиції, які, прикриваючись демагогічними гаслами про прихильність демократії і європейські цінності, потурають "коричневій" революції.

"Не бачимо ми й виразної реакції європейських політиків і структур, які відмовляються визнати, що вся відповідальність за дії радикальних сил на Україні лежить на опозиції", - заявляє МЗС РФ.

"Російська сторона вимагає, щоб лідери "майдану" зупинили кровопролиття у своїй країні, негайно відновили діалог із законною владою без погроз і ультиматумів", - говориться в заяві.

"Україна є для Росії дружньою братньою державою, стратегічним партнером, і ми вживемо весь наш вплив, щоб у цій країні запанували мир і спокій", - попереджає МЗС РФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Росія, Євромайдан

powered by lun.ua
IP: 194.44.52.---
Геннадий Немцев _ 23.02.2014 01:02
Сегодня, я, проживая в городе Львов, горжусь тем что я Украинец (еврейско-польско-украинского происхождения). Мы заплатили кровью и мы свободу не отдадим никому!!! Я надеюсь что Вас минует эта цена и у Вас все будет хорошо! Слава Украине! Героям Слава !
А для того чтобы понять надо перестать быть рабом и пессимистом.
И не вылазь на барикаду если не готов на ней умереть!
IP: 194.50.125.---
Anatol Mayskiy _ 21.02.2014 23:06
взгляд из москвы
На турецкой галере взбунтовались гребцы. Разговоры гребцов на соседней галере: "Да чо ж они творят,а? О, щас их надсмотрщики отхуячат! А-а! Плеть у надсмотрщика вырвали! Надсмотрщика бьют! Что за беспредел! Бедный надсмотрщик, смотри, он весь в крови, зверье! Капитана, капитана поволокли! Да на что ж это похоже?Да их венецианцы подкупили. Не, это все боцман, он хочет стать капитаном. Не, я говорю точно венецианцы. Венецианские подстилки! Идиоты, кто же вас теперь кормить будет, ведь с голоду подохнете! Господи, как хорошо, что на нашей галере ничего такого нет! Как мы гордимся нашей галерой, грозой пяти морей! И нашим славным капитаном! А вот и ужин. Ура капитану!
IP: 144.76.166.---
Mittelbach _ 20.02.2014 15:48
Циники вы хреновы. Сначала сделали всё, приложили максимум усилий для доведения ситуации до кровопролития, а теперь будут прилалать усилия для торжества мира. У нас народ, подчёркиваю народ, борется с бандой воров и уже убийц. Это святая борьба и не прикасайтесь к святым делам своими грязными лапами. Молчите, может потомки простят вам.
IP: 109.254.78.---
Сергей Щёлкин _ 19.02.2014 20:54
Что значит мы применим, мы употребим... Осетинский вариант установления мира и демократии по Путински? Кто ещё за союз с Россией? дядя вова тут устроит Чечню на выезде..... Злобный недомерок!!!
IP: 109.86.150.---
Docent Moriarty _ 19.02.2014 18:09
фашистский режим РФ ведет себя соответственно, на черное говорит белое.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter