Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Журналісти "Інтера" обурені цензурою та провладною пропагандою на каналі

П'ятниця, 21 лютого 2014, 16:20
Версія для друку Коментарі71

16 журналістів телеканалу "Інтер" заявили про цензуру і закликали керівництво об'єктивно висвітлювати події на Майдані.

Про це йдеться у відкритій заяві співробітників "Інтера".

У ньому наголошується, що з грудня 2013-го "випуски наших новин перетворилися з просто провладних на пропагандистські з усіма відповідними симптомами (перекручування та замовчування фактів, відсутністю балансу як у сюжетах, так і у випуску)".

"Ми, журналісти НІС (ТОВ "Національні інформаційні системи"/телеканал "Інтер" - ред.) просимо Вас повернутися до стандартів журналістики, об'єктивно висвітлювати події на Майдані і в регіонах, не перекручувати факти і утриматися від маніпуляцій", - сказано в заяві.

Журналісти пишуть, що ці два місяці вони намагалися боротися за кожне слово в матеріалах.

"Їх правили не раз, змінюючи до невпізнання. Нам вказували - кого записувати? і які саме слова з інтерв'ю повинні бути в ефірі. Об'єктивні матеріали часто не видавали. Ми не можемо працювати в умовах, коли нам в обличчя кажуть, що ми брешемо", - йдеться в заяві співробітників "Інтера".

"Хочемо нагадати, що будь-яке підприємство - це система, в якій працюють рівні люди. Оскільки ми теж відповідальні за той продукт, який випускає НІС - вважаємо себе зобов'язаними попередити наших глядачів про те, що незгодні з редакційною політикою каналу", - сказано в заяві.

telekritika.ua 

Лист підписали Софія Гордієнко, спеціальний кореспондент (корпункт у Брюсселі), Анна Гороженко, спеціальний кореспондент; Світлана Чернецька , спеціальний кореспондент (корпункт в Лондоні); випускові редактори "Подробностей" Мар'яна Яснінська і Лариса Задорожна та інші.

Загалом 16 журналістів.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: ЗМІ

powered by lun.ua
IP: 176.38.149.---
Lana Vanina _ 04.03.2014 23:16
Lana Vanina:
Ой, а мне так "понравился" вчерашний сюжет Андрея Цаплиенко (которого я, кстати, до вчерашнего дня считала одним из лучших журналистов) о бедной машинке водомете, над которой так жестоко издевались активисты. И жирной жидкостью обливали, и гвоздем дверки царапали и стреляли - это же страх какой-то, а другие новости о каких-то жертвах на Майдане рассказывают...... да трупов показывают. Да тут же водомет поцарапали .... люди.... срочно сдавайте деньги на покраску. Просто убивает одно выражение диктора при озвучке статистики убитых на Майдане - 35 погибших и СРЕДИ НИХ 5 ПРАВООХРАНИТЕЛЕЙ. Царствие им всем небесное, но ведь убиты же наши дети, отцы и братья, зачем же выделять кого-то из списка??????????? И самое главное, что ни один про плаченный канал ни разу не показал наших "боевиков", которые отстреливали ментов, зато киллеров в пагонах полно с калашами.
Я прошу прощения у Андрея Цаплиенко, что перепутала его с другим журналистом,Романом Бочкалой.
IP: 46.98.143.---
Ukra Citiz _ 22.02.2014 01:54
Serega Zugan:
САМ ЗАТКНИ СВОЮ ПАЩЕКУ, РИГІВСЬКЕ ЧМО-БОТ! ПНХ!
IP: 176.8.20.---
Serega Zugan _ 21.02.2014 20:47
ВЫ МАЙД....ТЫЕ И БАНД.....ГИ ПОСМОТРИТЕ НА СВОИ ПРОДАЖНЫЕ 5 24 ИТД,..ОНИ ТАКИЕ ЖЕ ПРОДАЖНЫЕ ТАК ЧТО ЗАКРОЙТЕ СВОИ ПАСТИ ,ВАМ ИЩЕ АУКНИТСЯ УР...ДЫ.................
IP: 95.135.190.---
Petrik Pyatochkin _ 21.02.2014 20:29
И куда теперь? В Раше свои отжигают.
IP: 93.74.1.---
Дмитрий Дубовик _ 21.02.2014 20:03
прокінулись, ну хіба не ..... як ота гінетика чи кібернетика

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter